Slovenija
40 ogledov

Postaja ni brezplačni servis

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • DDKY 08:44 24.september 2013.

    Zadnjič sem tam kupil vozovnico in res presenečen ugotovil, da poleg vozovnice zaračunajo rezervacijo in postajnino. Pa nekaj dni prej sem kupil vozovnico. Glede na to, da so imeli nekaj dni prej kupljeno vstopnico in zagotovljen posel, sem vseeno plačal ...prikaži več rezervacijo. Malo sprevrženo. Ker imejo verjetno monopol si to lahko privoščijo, ker je veliko ljudi odvisniih od avtobusnega prevoza. Jaz pa vem, da še dolgo časa ne bom šel z avtobusom iz Lj avtobuse postaje. Če že, bom raje šel z vlakom.

  • Sonja53 09:03 24.september 2013.

    Prav na bruhanje mi gre, kaj vse se dogaja v naši pokvarjeni Sloveniji! Saj ni čudno, da smo v vsem na repu - najslabši! Sramota!!!

  • Urko 09:32 24.september 2013.

    Da ne govorim, da sem zadnjič hotel poklicati kako vozi mednarodni vlak za Dunaj. 1999 so železniške informacije, zaračunajo pa 1,2 €. Večino stvari je sicer na internetu, ampak ne da pa se prevriti, ali vlak stoji tudi v drugih ...prikaži več krajih poleg Lj in Mb, ki sta na voznem redu (seveda stoji) in pa koliko je karta iz določenega kraja. Sramota, kako nas lupijo...

  • Bralec 10:10 24.september 2013.

    Kupil bom karto za vlak ali avtobus potem bom pa kondukterju rekel, da naj mi da 1,5 €, ko bo hotel videt karto. Bom letel ven, kuker sem dolg pa širok.

  • Sebastjan Kroflič 08:46 24.september 2013.

    In potem se čudijo, zakaj se več ljudi ne vozi z javnimi prevoznimi sredstvi... pa saj niso normalni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.