Slovenija
108684 ogledov

Omejena veljavnost digitalnega potrdila, za podaljšanje bo treba narediti tole ...

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 12:31 14.december 2021.

    V roku 14 dni pričakujte še eno skrajšanje veljavnosti..

  • Luksi 13:03 14.december 2021.

    Tokrat gredo pa fašisti predaleč, 2x sem se cepil, ker so na začetku trdili, da po tem ne bomo zbolevali. Zdaj kar na enkrat lahko spet zbolim in bi me radi ponovno špikali, ampak to pa pri meni ne bo ...prikaži več šlo. Raje naj kreteni poskrbijo, da se ne bo virus nekontrolirano širil naokoli, pa ne z brezsmiselnimi ukrepi, ker bodo doživeli tak upor, da ga zlepa ne bodo pozabili...

    • Avatar jezeran
      jezeran 16:06 14.december 2021.

      nisi edini, jih poznam kar nekaj, ki so se cepili in se ne mislijo več.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 20:25 14.december 2021.

      beži stran od cepiva,ne si dajat kemije v sebe ,kar nekaj znacev in sosedov poznam ki so kar naprej bolani ,pa itak dr. pravijo da ni od cepiva,a prej nobenih problemov

    • Luksi 08:28 15.december 2021.

      Meni sicer ni bilo nič, ampak, da se bom pa na par mesecev špikal pa tudi ni ok. Predvsem me moti, da najprej nekaj trdijo, potem je pa čez pol leta vse drugače...

    • munja 11:44 15.december 2021.

      Kdo pa misliš, da mora poskrbeti, da se virus ne bo širil?? Najbrž ti in vsi ostali, ki ne spoštujejo osnovnih navodil, ki so bila že stotitočkrat napisana in povedana. Bo šlo?

    • timja 11:54 15.december 2021.

      munja od kod tebi taka razgledanost? mislim pojasni kako boš zaustavil virus...bo šlo

    • erikkk 17:42 15.december 2021.

      Moj brat se je zaradi službe moral cepiti prav tako njegova ker nista prenašala palčk v nos, mislila sta tudi da se bosta cepila in da bo konec maltretiranja... od takrat sta oba bolana nonstop... 30 Novembra pa smo pokopali ...prikaži več mojo nekdanjo 38 letno sošolko. Dva tedna po cepljenju je imela skor zastoj srca par dni zatem pa jo je pokončal strdek.

  • suineg7878 15:06 14.december 2021.

    Še nekaj mesecev in nam bo precepljenost padla na 30%. Noben Omicron in vsi soji do konca abecede ne bodo mogli več dvigniti tega %. Zato se sedaj poriva obvezno cepljenje za starejše in "priporočljivo" za otroke. Too little to late bagra!

  • PaPajapopi 13:47 14.december 2021.

    In diktatura se nadaljuje. Opozicija pa še kar naprej molči in ne ukrepa.

  • Gandi123 18:14 14.december 2021.

    CEPljenCI, kako so vas prinesli okoli. Ravno danes sem se pogovarjal z 2x cepljenim prijateljem. Rekel je, nikoli več se ne grem cepit, dva krat so me nateg..., tretjič me ne bojo!

    • timja 11:55 15.december 2021.

      osel gre enkrat na led, bedak dvakrat, naivec pa 3 x

    • mph2 21:39 15.december 2021.

      @timja, antivaxxerji pa non stop.

  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 14:02 14.december 2021.

    Kaj pa. res nora ideja, ne me kamenjat, rekli, ne bomo se več šli tega, in ne pristajamo na nikakršna potrdila in omejitve?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:27 14.december 2021.

    A to se stroka in vlade celega sveta z nami igrajo neke sprevržene psihološke igrice, a kako? Ker tole vse skupaj je pa dejansko že too much!!!

  • kapibara1 12:33 14.december 2021.

    100% bode cerka 65% ceplencev moralo prejeti 3 šus pred sezono dopustov, radi česar so se šli že v prvo cepit !!

    • popokatopetl 13:34 14.december 2021.

      Itak bodo že pred sezono dopustov zboleli, če ne bodo šli po 3. špik že prej :( Sej prodajalci softvera so šli tudi že skor vsi iz enkratne prodaje na letne licence :)

  • srecnii 20:34 14.december 2021.

    Nisem se cepil in se tudi ne bom, Vse kar potrebujm tudi dobim, lepa beseda in dobro dejanje med mano in prodajalcem....v večini ti ven prinesejo in plačaš kar iz avta....tak da

  • mihatirs 12:34 14.december 2021.

    potrdila si kreiram sam, ker v nasprotnem smislu to nima smisla vse skupaj...ker kreten se bo hodil vsakih 6-9 mesecev špikat...mogoče boste nategnil une z osnovno šolo, ki nimajo nič v glavi!

    • Avatar jate
      jate 04:46 15.december 2021.

      žal je kar nekaj visoko izobraženih ,ki imajo včasih še manj v glavi ,kot tisti z O.Š....pravijo ,da med pametnostjo in norostjo je le tanka črta,tako da tu šola nima veze ,temveč le in zgolj ZDRAVA KMEČKA PAMET IN ŠOLA ŽIVLJENJA.

  • QSprm 19:47 14.december 2021.

    Zdej devet, jutri bo pa 3. Ustvarja se trop cepilnih odvisnezev, ki nimajo z druzbeno odgovornim obnasanjem cist nic skupenga. Imajo pa vse skupno z uvedbo diktature, na las podobno kot pri uvedbi rumene zvezde. Tudi takrat ni blo nic ...prikaži več cez noc, ampak postopoma in tocno tako kot se sprijenost teh izrodkov kaze zdej. Jutri bojo hlapci rezima in brezpravna raja, kar so danes nosilci bebavih cepilnih potrdil.

  • Dexter_Bixler 14:42 14.december 2021.

    Google je vsak teden plačal spletno delo od doma od 6000 do 10000 evrov. Od Googla sem prejel prvi mesec 27416 evrov plače. V prostem času delam 3 ure na dan. pojdite na to stran za več podrobnosti............ >>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • PaPajapopi 13:55 14.december 2021.

    https://rumble.com/vq6hmh-se-boste-podpisali-za-svojega-otroka-da-ga-cepijo.html

  • Miran3 13:11 18.december 2021.

    Kaj naj naredim? Naj ne hodim na banko? Ne morem si tega privoščiti imam blokiran račun, vsak dvig moram it na banko osebno. PRASCI ODJEBITE

  • pofukanavlada22 09:14 15.december 2021.

    če si ovca si pač ovca, sam se nisem nikoli testiral za ta covid nikoli imel ptc in nikoli nebom se cepil. js se nikoli nebom podredil sužen. moje ime nebo nikjer kar je povezano s covidom čez 100let bojo ...prikaži več mislili da med corono nisem obstajal... vi ovčke pa kr pogumno naprej MEEEE MEEEE

  • david193 11:13 15.december 2021.

    In v trenutku je precepljenost padla za 20%. Dejansko cepljenja na takšen način ne bo nikol konc. Bravo strokovnjaki, s temi ukrepi samo dokazujete da nimate pojma. Niti to ne veste kolk časa cepivo deluje. Neki časa je neomejeno potem ...prikaži več je eno leto zdaj je že pol leta. Vedno bližje ste rezultatu da cepivo sploh ne deluje! In jaz bi se naj zaenkrat prostovoljno javil za poskusnega zajčka. Malo morgen😺

  • Avatar Stirrastella
    Stirrastella 00:20 15.december 2021.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.