Slovenija
7460 ogledov

V Levici, LMŠ in NSi bodo podatke o premoženju razkrili, v SD in SAB ne

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 09:13 23.september 2018.

    V banana drzavi slovenistan parlamentarni lumpi lahko delajo kar hocejo... Ce navadna smet na minimalcu ne prijavi ali placa do centa drzavi mu macehovska drzava proda hiso.... In te zakone nam pisejo ravno te pokvarjene barabe ki zakonov ne spostujejo...

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 16:32 23.september 2018.

    poslanci, ki nočejo KOK prijaviti podatke o premoženju v državnem zboru ne bi smeli imeti mesta. Za njih bi morala veljati takojšnja razrešitev.

    • Avatar vec
      vec 19:10 23.september 2018.

      Pa poleg tega takoj črno piko dobi da ne sme niklol več opravljat bilokake funkcije ali biti zaposlen ali posredno delati z ali za nobeno državno ustanovo, ter takoj finančno preiskavo opalit do zadnjega centa, pač je sumljiv zihr ker ...prikaži več skriva. Samo to se ne bo zgodilo nikol, tole bo pozabljeno, takoj jutri bodo udarne novice spet kaka varda ali druga banda :)

  • maresem 12:37 23.september 2018.

    Ja, to je slovenistan... država vladajočih lopovov in mafijcev.

  • Avatar vec
    vec 06:24 24.september 2018.

    Najbolj me pri vsem tem moti, da TO ne moti kolegov iz njihovih strank, ter koalicijskih partnerjev, ker PRVO bi MOGLO motiti NJIH, češ kaj se pa sploh gre rad bi bil na funkciji, po zakonu treba prijavit premoženje, on ...prikaži več pa se dela budalo, kaj to pomeni ? JA to da bo kradel, ali pa če ne bo, pa da je vsaj neumen, ker s funkcijo pride tudi to, on pa bi bil na poziciji, a premoženja nebi razkril. Drugo kar me moti je pa to, da pri nas ni nobene transparentnosti !!! NIKJER.

    • Avatar vec
      vec 06:26 24.september 2018.

      Prvi člen zakona bi moral glasiti, KDOR troši sredstva iz proračuna, JE DOLŽAN vedno in vsakemu podati vsak podatek glede trošenja tega denarja, brez IZJEME.

  • Avatar Leon
    Leon 14:40 24.september 2018.

    To je norčevanje iz volivcev ,kateri morajo svoje podatke o premoženju vpisati v vsak obrazec za pridobitev otroškega dodatka ali socialne pomoči . SRAMOTA !

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:23 25.september 2018.

    naj greso dacarji prevert vso premoženje,vsakemu brez pardona in problem rešen

  • dragec 17:02 24.september 2018.

    vsi so ista GOVNA

  • jakec1575 21:47 24.september 2018.

    Ko bo v tej državi šel sedet prvi bankir za vec kot 10 let, bom verjel, da je Slovenija postala država. Kandidata sta lahko factor banka in probanka za zacetek.

  • Jorja_Preece 11:09 23.september 2018.

    Google plača 299 $ na uro, moja zadnja plača je bila 8859 $, ki delajo 30 ur na teden na spletu.... Moj prijatelj že več mesecev povprečno 36k in dela 28 ur na teden.... Ne morem verjeti, kako enostavno je ...prikaži več bilo, ko sem ga poskusil. To je tisto, kar počnem.... Kliknite na to, pojdite na tehničnii jezičekk za več podrobnosti ...... ........ ➤➤➤ ➤➤➤➤ ➤➤➤ www.WebJob98.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.