Slovenija
117 ogledov

Požar bi tožil Pečečnika

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • polak33 18:56 15.oktober 2015.

    Bravo Požar toži ga samo po možnosti ne v Sloveniji ;)

  • PPiikkaa 19:06 15.oktober 2015.

    Jocu Pečečniku očitam njegov odnos do slovenske kulturne dediščine, Plečnikovega stadiona, ki ga želi popolnoma prezidati in spremeniti v nemogočo stavbo, s trgovinami in ne vem s čim še. Plečnikovega stadiona tako ne bi bilo več. Že Zoran Janković ne ...prikaži več kaže smisla za slovensko kulturno dediščino, garaže pod tržnico itd. Dovolj je uničevanja Ljubljane.

  • kocka55 21:17 15.oktober 2015.

    Bravo Požar toži ga samo po možnosti ne v Sloveniji ;)Bojan Požar: Pečečnik mi je odkrito grozil ,kjer mi je ned drugim odkrito grozil, češ, citiram, naj se z njim »ne zajebavam po medijih, ker ima novinarje, ki jih ...prikaži več suportira (beri: plačuje)«,HALO ali se res da potkupiti v Sloveniji novinarje ???' Naša babi, jim pa tako verjame.Namesto svojega vložka, ki ga nikoli ni dal, je začel ponujati izsiljevalski kredit za dobo enega leta, s kopico dodatnih pogojev, kar sem seveda zvrnil. Izsiljevati se pa ne spustim, ta medijskih projekt ni Mura, niti Konstruktor, Steklarska Nova ali Hokejski klub Olimpija, ker je Pečečnik poskušal podobno kot pri meni in mojih sodelavcih. No, povsod se je uštel, vse mu je propadlo, ker očitno blefira že od vsega začetka,« piše Požar. KAJ PA TITAN v Kamniku in še ostali posojeni denar Jankovićem in &........

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.