Slovenija
1017 ogledov

Požar na kopališču Ilirija

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idioti 18:09 18.april 2024.

    Čudi me pa , da gradbišče nima varnostne službe in da gradbišče ni obiskoval varnostni ingenier kajti , ko sem šel v ponedeljek ob 8.40 mimo , sem na strehi videl 2 delavca , ki sta se špancirala NEPRIVEZANA na ...prikaži več višini 20m , čeprav sta imela oba nataknjen varnostni pas . Sem hotel obvestiti Zokija , pa sem pozabil . Če bi, bi Zoki naredil halo , zadolženi za varnost , bi pa mogoče videl preblizu postavljen 5m3 velik smetnjak .

  • Idioti 17:58 18.april 2024.

    Dejmo mal ugibati. Bilo je ponoći , smer gibaja Center - Šiška. Kaj je še v Centru odprtega ob 2.30 h. Cirkus na Viču in Parlament v Centru. Iz Cirkusa vodi pot mimo pogorišča , medtem k iz Parlamenta ni ...prikaži večni na roko . Še najbolj je pa na roko pot iz Kluba MB študentov v Tobačni , samo ne vem če je še živ in dela . Kakorkoli , baraba je na kamerah klubov , Jelinčiča , Mladike , Ruske amb. , lifta žel. postaje , prometne kamere na Delavskem, pivovarne , Lidla in še kje naprej . Sam da zberejo filme

  • Naklonsky 16:15 18.april 2024.

    54 milijonov vreden projekt…. Novogoriška železniška postaje je več kot trikrat dražja, pa nima bazenov… zanimivo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.