Slovenija
57954 ogledov

Požar zahteval smrtno žrtev, umrla je prostovoljka

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar karjola
    karjola 19:14 21.julij 2022.

    R.I.P.

  • Plavi-mil 09:26 22.julij 2022.

    A bajso kaj peče vest, verjetno je nima, ima pa pedigre pamža z zlato žlico potomka komunista.

  • kontrahan 20:38 21.julij 2022.

    Pa kaj se vrikaš o kaj oni živijo. isti si kot tvoj propadli firer, v vse se vtikate in sejete nebuloze.

  • eminenca 20:07 21.julij 2022.

    gledeal sem malo zemljevid teh krajev ... skrajno zabačeno, komen en malo večji kraj na desni, drugače pa kot se vidi po posnetkih sama šuma, nikogar blizu, zapuščeno, polno neeksplodiranih bomb ... očitno pozabljeni kraji ... ne da bi jim ...prikaži več kaj privošu ampak , kaj tam sploh raste ... škoda prostora v taki majhni vukojebini kot je slovenistan ... ne vem koga morajo evakuirat, če je vse zapuščeno , mogoče kakšna zapuščena vas, le od česa živi

    • karantanc56 21:29 21.julij 2022.

      Se vidi, da si idijot.

    • eminenca 21:34 21.julij 2022.

      ja in kateri slavni kraji so tam, mogoče je bilo pred vojno še kaj obdelano, sedaj je pa pustinja, polne neke zaraslega, šuma, samo za pokurit ... in jaz sem idiot, ja hvala za tvoj argument

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.