Avto
9335 ogledov

Pozitivna zgodba o merilniku hitrosti z Dolenjske

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LetherHossen 09:12 23.september 2020.

    Daj tine2 poznam ta odsek - ne trolaj! Res je bilo tam prej 60 km/h, vendar ob dejstvu, da sta tam dve avtobusni postaji, šolska pot, prehod za pešce in še visoka koruza, ki ovira vidno polje, je popolnoma razumljivo, ...prikaži večo, da so znižali hitrosti iz 60 km/h na 50 km/h. Mogoče bi bilo celo bolje na 40 km/h. Pomisli malo dalje kot do svoji lastne riti. Tukaj je občina prepoznala pravo črno točko. Na začetku tudi niso niti kaznovali voznike. Vozi po prometnih znakih in ne rabiš dodatnega obvestila ...

  • tine2 08:04 23.september 2020.

    Kakšne neumnosti v članku. Kot prvo je bila tam do postavitve radarja omejitev 60km/h. Ko so menjali tablo na 50km/h so hkrati postavili tudi radar, seveda je veliko voznikov ki tam vozi bilo navajenih na 60km/h in posledično so seveda ...prikaži veča vozili prehitro (podlo!!!) Po menjavi omejitve, ni bilo nobenega obvestila o spremembi. Tako da tale članek o hvaljenju občine je totalno brezvezen, vsi ki so vozili tam celo življenje in je bila omejitev 60km/h so se morali samo navaditi da je sedaj 50km/h

  • Pepe007 09:17 23.september 2020.

    Lepa zgodba. Še lepša pa bi seveda bila, če bi cesto in prehode izven naselja uredili tako, da bi bilo bolj varno ob višji hitrosti. Ampak to je pri nas redko videno. Pokneš omejitev in si opravil. Če daš še ...prikaži več radar, si pa tako ali tako zmagal. Peljite se mimo Schladminga. Tam zlepa niso postavili kake omejitve. So pa ograje, kaki vzporedni cestni objekti itd ...

  • tine2 11:04 23.september 2020.

    LetherHossen, vsak dan tam vozim otroka tak da ne klobasaj neumnosti. Se popolnoma strinjam da je tam omejitev 50km/h. Neumno se mi zdi hvaljenje občine v članku in promoviranje da je radar uredil karkoli glede prehitrih voznikov. Zaradi mene naj ...prikaži več dajo 30 tam omejitev. Samo ne mi spremeniti cesto kjer se vozimo že zelo dolgo in takoj nabiti radar samo zato da se polni občinski proračun!!! Se da na drugačen način opozoriti na spremenjeno signalizacijo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.