Slovenija
13620 ogledov

Pozor, Hrvati grozijo tudi tistim, ki so parkirnino plačali

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 06:56 12.februar 2024.

    nauk zgodbe. odvetnikom niti odvetniska zbornica ne more nic, ce niso ukradli pol stanovanja. nauk st. 2. hrvat je tat. probajo. kdor nima racuna, mu ostane zahteva izpisa prejemnika racuna. banda lopovska.

  • duc1 07:17 12.februar 2024.

    Dajte tega Bakijo že enkrat o-----t.

  • Pepe007 08:24 12.februar 2024.

    Na podoben način je tudi v Sloveniji včasih potekala izterjava prometnih prekrškov. Mogoče še sedaj. Položnica je šla hkrati kršitelju in na FURS. Če FURS od Policije ni dobil potrdila, da je plačano, je začel postopek izterjave. Tako so mi ...prikaži več razložili, ko sem komuniciral s FURS-om, kaj se gredo. Po poslanem potrdilu o pravočasnem plačilu, so postopek ustavili.

    • Avatar Leon
      Leon 08:26 12.februar 2024.

      Temu se reče 50 odtenkov sivine slovenske pravne države.

  • Avatar Leon
    Leon 08:24 12.februar 2024.

    Sodniška zbornica se izgovarja na ETIKO.🤣🤣🤣

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:33 12.februar 2024.

    V oko mi je padla na videz nepomembna malenkost. Redar globo izda 14 minut po izteku plačane parkirnine!? Ne vem kako je to pri Hrvatih, potrebno preveriti, vendar pa, če bi to bil primer parkirišča katere od slovenskih občin, bi ...prikaži več ob pritožbi prekrškovnemu organu globa znala pasti zaradi napake v postopku. Zakaj? Pri nas je v veljavi določilo (Uradni list), da mora vozilo po izteku parkirnine zapustiti javno parkirišče najkasneje v 15 minutah ali pa je uporabnik dolžan plačati še naslednjo uro...

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 09:50 12.februar 2024.

    Kdaj se boste končno zavedali,da Hrvati Slovencev ne vidijo kot turistov in ljudi enakih njim temveč kot bankomate na edveh nogah!! Naj vas le oberejo kaj pa rinete tja!!

  • Ogledalce 12:09 12.februar 2024.

    Pred leti so me dobili v ZG. Čez pol leta dobil domov obvestilo in zahtevo za plačilo cca 200 EUR. dnevna parkirnina + neki njihovi stroški. Zraven je bil tudi mestni obračun dnevne karte. Poklical sem mestno upravo povedali so ...prikaži več mi kam naj plačam. Plačal dnevno karto in nazaj poslal odgovor da je parkirnina plačana. To je bilo konec zgodbe.

  • Kmodri_ 19:00 12.februar 2024.

    Hrčki delujejo po principu, če rata pač rata...škodit nam ne more!

  • rd2dmk2 09:12 12.februar 2024.

    in vi se bunite čez blejce in bohince... a ste prebral? 10 minut zamude pri parkingu pa kazen. vau.. to vas čakajo v grmovlju pa hop. pr nas pa parking za 3 ure. pa si lohk cel dan, ker medobčinska ...prikaži veča redarstva delajo po 4 občinah in se poleti skrijejo na vršič, in podobne "prometne" zamaške in dremuckajo. ker so plačani od občine, pavšalno. tolk, kar le na hrvašk, se bolj splača na bled naj bo vstopnina na grad, otok še tolk draga, kremšnita 2 dni stara,170 € ne bo. pa krofi naj teknejo. žitovi!

    • linlina 10:45 12.februar 2024.

      A gumb za velike črke se ti je pa pokvaril?

    • rd2dmk2 13:46 12.februar 2024.

      pravjo da se velike črke naj ne bi uporabljale. pa mal me protin daje pa se mi ne da shifta stiskat. Bo?

  • Naklonsky 08:01 12.februar 2024.

    Ojoj! In kaj je to takega? Pa bi plačala! Mene je Janković oglobil za prekoračitev parkiranja za štiri minute - tiho sem bil, malo nejevoljen in plačal! Moja napaka!

  • vojko19 10:00 12.februar 2024.

    Je v Jugosloveniji isto vse je odvisno od redarjeviĆa!

  • miha.z 06:31 12.februar 2024.

    Če sem prav prebral nista imela plačano!

    • alenka2 06:47 12.februar 2024.

      preberi še enkrat. Plačala sta preko spletne banke. Pol leta po plačilu sta prejela pa dopis odvetnika, da ni plačano. Ko sta poslala dokazilo, se je plačilo "našlo".

    • miha.z 13:52 12.februar 2024.

      Sem prav prebral ti nisi! Plačano sta imela do 18:52, redar je dal listek 19:06 in takrat nista imela plačano!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.