Slovenija /slovenija/crna-kronika
101 ogledov

Pozor! Zbirajo denar za izmišljeno združenje

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 19:01 17.februar 2014.

    Pa te Romune bi bilo treba vse pozapret.... in izgnat iz državee in iz Evrope. Kdo je te cigane sploh vzel v Evropo?!

  • Niko Žiberna 19:49 17.februar 2014.

    Na isto foro sem jih cca 3 tedne nazaj srečal v Domžalah pred Lidlom. Trije so bili na parkingu, eden je prišel do mene in mi porinil list pod nos: Ime, priimek, kraj, podpis in znesek, ki ga darujem. Zadnjega ...prikaži veča najprej sploh nisem videl. pa sem ostalo izpolnil. Potem sem ga smo vprašal izkaznici. Sem takoj vedel, kam pes taco moli... Pa mu kažem kao broško in govorim ID pa me čudno gleda. Pa še enkrat tako. V tretje pa še on pokaže na svojo jakno Armani. Pa mu delam: "Ne Armani, pi*da, dokumenti!". Pa je samo povlekel tisti list iz mojih rok in šel stran, jaz pa v trgovino. Punca je sedela v avtu in to opazovala. Je rekla, da so se potem takoj zbrali skupaj in šli. Me zanima, koliko ljudi so na tak način nasrali. Sploh kakšne starejše babice rade na to padajo. Je za čuvat!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.