Magazin /magazin/film-glasba-tv
89 ogledov

"Pravi čefurji so bili od leta 1995 do 2000"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oseba_ 09:40 18.september 2013.

    ŠE NEKAJ VAM POVEM; JUŽNJAŠKI NARODI SO BOLJŠI LJUDJE KOT VI, KER SE NA SVOJ RAČUN HECAJO, KER SE ŽE PONIŽUJEJO, ZATO, DA BI VAM UGODILI, ČEPRAV VAM ONI OTROKE DELAJO, KER IMAJO " MOJCE " PAČ RAJE JUŽNE MOŠKE. ...prikaži več JE PA NAROBE, DA SE PONIŽUJEJO. PO USTAVI IMA VSAK NAROD V DRŽAVI PRAVICO DO SVOJE NARODNOSTI. SRAMOTA KAJ VSE MORAM BRAT TUKAJ, IZRAZ " ČEFUR " JE ZAME ŽALJIVKA IN BI TOŽIL VSAKEGA, KI BI MI IZREKEL TO FRAZO. Lep pozdrav.

  • Denzo 10:52 18.september 2013.

    dej model zadihi mal. svet je lep :)

  • Oseba_ 09:36 18.september 2013.

    SEM IZOBRAŽEN DRŽAVLJAN JUŽNEGA POREKLA. BESEDA ČEFUR JE ZA VSAKO ČLOVEŠKO BITJE SKRAJNO ŽALJIVA. PROSIM, NEHAJTE.

  • modrec 12:00 18.september 2013.

    Umiri se, nihče ti tega ne bo izrekel edino če te bo imel že polhen kufer in bo iskal konflikt. Gre se za knjigo in film s naslovom, ki pritegne pozornost. Če avtor ne bi dal takega naslova bi material ...prikaži več v založbi končal na WCju.

  • Diego Menendes 14:00 18.september 2013.

    To, da so Južnaški ljudje boljši od Slovencev je isto, kot, da bi rekel, da so mačke boljši od psov po naravi, skratka, spoznal sem veliko slabih, egoističnih , kapitalističnih, zahrbtnih materialnih neslovencev prav tako Slovencev, takoimenovana odprtost pa je ...prikaži veče pogosto samo posledica koristi, skratka to kar pišeš je nacionalizem, je pa res, da je čedalje več kriminalcev tudi Slovencev

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.