Zdravje /zdravje/aktualno
49 ogledov

Preboj glede zdravljenja raka?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 09:53 15.oktober 2015.

    Vedno se zgrozim, ko naletim potem na komentar, da pa bo trajalo 4 leta .... kdor ima DANES raka nima več 4 let. Ja, mi je jasno, da tudi razvoj nekaj časa traja ... AMPAK, če so testirali na miših ...prikaži več in mi ostane recimo še 3 mesece življenja me prav briga, bom vsekakor probal vsako alternativo ne glede na stranske efekte. Bo bolj varno verjetno čez 4 leta, ko pa bo neštetim že itak vseeno, ker jih več ne bo.

  • mph 08:11 16.oktober 2015.

    Je kdo govoril o PRISILNEM zdravljenju?? Jaz govorim o PRAVICI npr. umirajočega, da PROSTOLJNO volontira, sedaj pa zakon to ne dovoljuje. Sem na žalost videl iz prve roke in ne enkrat tokom desetletij na prijateljih ali sorodnikih, kaj naredi jetrni ...prikaži veči oz. želodčni rak, da so vse alternative sprejemljive, če ni druge.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:45 15.oktober 2015.

    Ja točn tko...če si pred smrtjo potem bi tud to z veseljem probal pa bil poskusni zajec. Imaš vsaj neki možnosti za preživetje.

  • Phonak 11:55 15.oktober 2015.

    in če tak pacient slučajno preživi ker se ga ozdravi ampak bo stranski efekt toliko hujši v smislu hrom oz še kaj hujšega da bo samo rastlina...? in kdo bo potlej kriv za njegovo mučenje hh ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.