Avto
19 ogledov

Predlagajte, kje naj merijo hitrost

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 10:45 30.julij 2013.

    Najbolje za to inkasantsko združbo je da vsak zase predlaga kje se ne bo držal omejitve, butalci butalasti.

  • speris 17:36 30.julij 2013.

    tam kjer morate! beboti

  • Žurnalček 14:35 31.julij 2013.

    Radarje , kjerkoli jih bodo že postavili , omejiti na hitrost gor in hitrost dol !! Na AC so bolj nevarni , skoraj smrtno nevarni tisti z 80km/h kot tisti pri 130km/h

  • Žurnalček 14:39 31.julij 2013.

    Če se policaji nahajajo na privatnem zemljišču ali cesti ali dovozu , je njihovo lovljenje z radarjem protizakonito , ker nimajo dovoljenja o uporabi prikritih ukrepov in ne morejo v ta namen uporabljati , niti smejo zasebne lastnine !

  • reider 18:46 10.september 2013.

    Ok dečki,ki vas moti skorajda že vse. Žurnalček povej mi,koliko naj vozim z autoprikolico po autocesti,ki ima povrh vsega še cerado.Omejitev na cesti je 130.Za mano pa pelje tovornjak in mi vstrajno blenda vsaj 10 km celo pot,ker sem kao ...prikaži več prepočasen.prosin svetujte mi,koliko po vašem naj peljem,da vas ne bom oviral z svojo vožnjo po AC??hvala za odgovor.

  • Anej Vodopivec 18:50 30.julij 2013.

    kdaj bojo pa naši možje v modrem poskrbeli za voznike ki v jutranjih urah ovirajo in povzročajo dalše kolone zaradi prepočasne vožnje in povzročajo nestrpnost ???ko sem jas delal vozniški izpit so me učili da tudi prepočasna vožnja je ...prikaži veče prekršek ampak nisem pa nikoli nikoli slišal da bi takega voznika kdaj odstranili iz prometa in oglobili ampak samo tiste ki prekoračijo 5-10kmh omejitve ki praktično ne ogrožajo nobenega (daljše ravnine brez naselja mapak z omejitvijo hitrosti tam najraje se naši možje skrivajo).in zakaj so tako hinavski in se skrivajo med hišami in za grmovjem na privat posestvih da so zakamuflirani ?zakaj pa nobeden glede teh stvari ne ukrepa?

  • Anej Vodopivec 18:50 30.julij 2013.

    kdaj bojo pa naši možje v modrem poskrbeli za voznike ki v jutranjih urah ovirajo in povzročajo dalše kolone zaradi prepočasne vožnje in povzročajo nestrpnost ???ko sem jas delal vozniški izpit so me učili da tudi prepočasna vožnja je ...prikaži veče prekršek ampak nisem pa nikoli nikoli slišal da bi takega voznika kdaj odstranili iz prometa in oglobili ampak samo tiste ki prekoračijo 5-10kmh omejitve ki praktično ne ogrožajo nobenega (daljše ravnine brez naselja mapak z omejitvijo hitrosti tam najraje se naši možje skrivajo).in zakaj so tako hinavski in se skrivajo med hišami in za grmovjem na privat posestvih da so zakamuflirani ?zakaj pa nobeden glede teh stvari ne ukrepa?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.