Slovenija
17 ogledov

Predsednikova fotoreportaža iz Maribora

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • macola 12:58 22.februar 2015.

    Samopromocija, da "opraviči" svojo mizerno plačo. Naj raje ureja državo v razsulu, ne pa razmere na tekmi... Drugače pa še en kre**n....takoj za Alešičem!

  • Dusan Kokalj 11:45 23.februar 2015.

    Narcisek dela tisto kar zna.Sramota od predsednika.

  • Papaja Popi 14:03 22.februar 2015.

    Ališiča, kot komentatorja, ne mislim komentirat, ker sploh ni vreden ene črke.Barbika pa je tu samo za svojo samopromocijo in upam, da se ne bo razpočil.

  • Kranjica 14:18 22.februar 2015.

    Ubogi tisti, ki še iz vsakega športnega dogodka delate politične zdrahe!

  • Kranjica 15:20 22.februar 2015.

    Malo je manjkalo, pa bi naredila tisto, kar očitam drugim. Zato se oglasim ob kakšni drugi temi.

  • Žvižgač 14:39 22.februar 2015.

    Predsednik republike je institucija in je pajaci ne smejo nikjer zlorabljati za dokazovanje svojih otročjih sposobnosti. Športni dogodek tudi politiki zlorabljajo za svoje politične cilje in zato, da nervirajo mene in tebe, ko me bereš pod takimi prispevki.

  • Žvižgač 15:29 22.februar 2015.

    Kaj pa bi bilo to?

  • stanekos 16:03 22.februar 2015.

    macola, kdo pa je 'Alešič'? A uradni napovedovalec v ciljnem izteku? Toti je bil res grozen. Če pa imaš v mislih Ališiča, je pa tip daleeeč pred ostalimi tv novinarji, kar se znanja, obrti in razglednosti tiče.

  • Senior 18:12 22.februar 2015.

    Pahor me spominja na zastavonošo pri pogrebnem sprevodu!

  • stanekos 18:53 22.februar 2015.

    eh, ja, ubogi na duši, ubogi na umu... Naj ti tekne tist liter skisane šmarnice, ki ti je še ostal. Na zdravljenje!

  • macola 23:55 22.februar 2015.

    Šmarnice? Borči....na Gorenjskem jo pa nimamo! Prineseš svojo? ;-)

  • razumnik 08:05 23.februar 2015.

    oprostite izrazu... ampak kak idiot

  • macko 08:24 23.februar 2015.

    a t a tip nima družine ?

  • Žvižgač 12:31 22.februar 2015.

    Sem že mislil, da je naš komedijant Borat že nekaj časa v kakšni fabriki ali kmetiji, ker že dolgo ni spustil v javnost nobene neumne. Nazadnje so povedali, da je bil na spektaklu v Zagrebu in sanjal, da bi on ...prikaži več doživel kaj takega. Sicer je pa kar OK, da ni kaj preveč v javnosti, da se ne vidi, kaj in koga smo izvolili za predsednika države. Malo so ga napičili tudi v povezavi z naftnimi biznisi s pedofilom in njegova veličina tega ni uspela potaškati.On pač ni Kučan, ki je kar dosti smučal na Elanovih darilih. Pa tudi ni sposoben kot Jajoglavi, ko se preskrbi ob neznanem času na neznanem mestu, čeprav plačuje mimo bank z neznanim izvorom gotovine... Banda.

  • macola 18:16 22.februar 2015.

    Oprosti, ker sem te postavil v dvom :-) Oglej si posnetek ko Shiffrinova pride v cilj in uradni napovedovalec jasno napove Tino....navijači oživijo, režiser pokaže Borata kako maha z zastavo....tvoj "razgledani" AlIšić pa komentira, da si ta posnetek mora ogledati ...prikaži več tudi Obama, kako naš predsednik navija za ameriško tekmovalko....ha ha....res razgledanost! "Leteči" komentator mu v eter 3x pove imamo Hansdotterjevo...on pa nabija v svojem rumenem svetu :-) Živ profi...res!

  • Johan Spohan 17:22 22.februar 2015.

    Ja enkraten v histreičnem, hreščečem, hripavem hropenju v mikrofon. Če je to obrt !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.