Slovenija /slovenija/crna-kronika
175 ogledov

Preiskava tudi na sedežu Pošte Slovenije

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • macola 19:56 11.julij 2017.

    Akcija....seveda....da mediji ne bi poročali, kako so kreteni iz državnega tožilstva zamudili rok....in ljubljansko-srbski opankar se je rešil kazenske ovadbe! In pol mi Cmerar nabija o pravni državi....pe spelte se mi nekam, banda pokvarjena!!!!

  • valerijakregar 19:56 11.julij 2017.

    oćitno že prevroća tema celo na 24 kur.hočejo glavo klemenćića in nepravnika cmerarja.folku se dobesedno trga, in prav je tako.se bo še kdo delal norca iz "svečkarjev" ????????oni so že davno spregledali, drugi še bodo...............dovolj ...prikaži večj imamo SISTEMSKIH lopovov !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hm. DRŽAVNA PODJETJA, ZA SISTEMSKE KRAJE., in javno-zasebno partnerstvo= JAVNI DENAR V ZASEBNI ŽEP !!!!!!!!!!LJUDJE NIMAJO ZA KRUH, TILE SE PRESERAVAJO Z MILIJONI !!!!!!le tu pogrešam šeriat, ki ga sami tako vneto kličejo !

  • mrki 19:56 11.julij 2017.

    Hišne preiskave na območjih Policijskih uprav Ljubljana in Maribor. Že včeraj so v preiskavi trem osebam odvzeli prostost; še tekom dneva so dve izpustili, ena je še vedno v policijskem pridržanju.---------------------------------Kdaj bomo to doživeli za NLB !?? pa ...prikaži več ne mi zdej o Medji!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.