Slovenija
18 ogledov

Preiskujejo goljufije Vogrina

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sintesi 18:53 18.oktober 2012.

    KDAJ BODO DALI VSE DIPLOMASKE NALOGE NA RAČUNALNIŠKO PREVERJANJE, kar je obljubil rektor lj. univerze Pejovnik???????????????? Pa da vidimo kdo bo SPLOH OSTAL, v pralamentu, v službi...........Kje ste novinarji, zakaj ga ne držite za besedo?

  • privat 20:01 17.oktober 2012.

    zakaj pa bi odstopil..če že dela v hudičevem templu( parlament Si)

  • dragec 08:08 17.oktober 2012.

    Dobra ideja!!! Samo ljudstvo smo kot ovce, potrebujemo samo dobrega psa vodiča.

  • trojka 08:02 17.oktober 2012.

    Kaj če bi našo vlado in parlament kar na Dob preselili, ko so že ravno vsi v nekih kazenskih postopkih? Mentaliteta je tako ali tako ista - lopovska.

  • jaki 08:55 17.oktober 2012.

    ne govori v množini!

  • 1111 16:38 17.oktober 2012.

    ... nujno potrebno se je rešiti domobranske ablasti !!!!!...zbrat ljudi na kup, ki bi radi nekaj naredili za slovenski narod , pol pa udarit po mizi!

  • YaKo 18:19 17.oktober 2012.

    Ne samo vlado, tudi opozicijo, pa vrhovnega Pingvina, pa bivšega in zdajšnega predsednika, in tako naprej.

  • linka 20:33 17.oktober 2012.

    strašno !ko sem gledala njega na hodniku med vrati ...pogovor z Pop Tv me je prijelo ,da bi oklofutala ...samo kako nesramno se spreneveda in govori ,da nič ne razume ...pa to ni res !kako pokvarjen človek si ...prikaži več lasko ,da se tako obnašaš ? Zanima me kakšen parlament te imamo ,če so tam sami pokvarjeci ...no večina

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.