Slovenija
99 ogledov

Premalo mislimo na pokojnino

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Trsten 18:13 28.oktober 2012.

    Ta banda zavarovalniško bančniška nas hoče nategovati do onemoglosti. V takih ustanovah so zaposleni doktorji ekonomije ala JakliĆ,m i nam tupijo neke svoje pravljice, da bomo v starosti preskrbljeni. Te drkađije te gledajo v obraz in lažejo brez sramu. To ...prikaži večTo jhe ena usrana reptilska golazen.

  • privat 07:40 18.november 2012.

    kake debilne...še to bi pokradli!!! Kaj pa še niste pokradli?? Le vladinih plač niste dotaknili..

  • feferon 13:31 05.december 2012.

    Kaj pa naj varčujem, če mi nič ne ostane. Lahko serjete s polnimi ritmi. Se vidi, da živite v oblakih. Saj jaz bi tudi .če bi mi vsak mesec priletelo par jurjev na konto, pa kaka mastna odpravnina. Saj zato ...prikaži več se pa ljudem strga, ko posluša o kakih gnarjih govorite, sami pa za preživet nimajo, kaj šele, da bi šparali.

  • Bozidar.Frelih 08:32 27.oktober 2012.

    Za varno starost bi morali privarčevati 400 tisoč evrov.”Čakte malo!!4000000 / 12 mesecev / 35 let = 952€ mesečno. Se vi zajebavate? Polovica ljudi tega denarja ne zasluži vse življenje. Poleg tega ne vem zakaj bi rabil ...prikaži večil toliko denarja za zadnjih 15 let življenja. Najprej naj celo življenje stradam da bom pri 85 lahko užival?

  • mazid 09:30 27.oktober 2012.

    Mislm da je članek reklamnega značaja. Noben novinar se ne obrne samo k enem ponudniku storitev in na podlagi teh ugotovitev izpiše članek. Podobno bi bilo če bi pisal o cenah avtomobilov in šel spraševat v Ferrari zakaj so danes ...prikaži več avtomobili tako dragi. Da pa se vrnem na temo. Varčevanje se ne izplača. Varčuješ, in če umreš, ta denar dobi, pol oseba, ki je upravičena do tega in pol država. Konec koncev pa, kdo mi lahko zagotovi da bom ta denar sploh lahko porabil? Se pa strinjam da je denar ki ga varčuješ dobro orodje za nekoga da služi zraven. "država"

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.