Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
85137 ogledov

Prenova, da te kap: Ta Slovenka je iz stare kuhinje naredila čudež!

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:50 09.maj 2021.

    in kaj je tu posebnega ? dva profesionalca se lotita dela in rezultat je pa čudež. pa ne rečem da bi bilo vredno objave, če bi se lotila dva ki pojma nimata o mizarskem delu, da ne bo kdo užaljen ...prikaži več recimo dva slovenista. to je pa tako kot če bi avtomehanik popravil stolčen avto in bi mu peli hvalo . jo pa dajte še meni, jest sem iz starega PC-ja naredil super-PC. in to zastonj. aja, čist slučajno sem elektrotehnik.

  • zdenka18 09:13 11.maj 2021.

    nekateri ljudje svoj čas pametno in kontruktivno izkoristijo, da imajo kaj pokazati. Delaš in se imaš poleg tega še fajn. Tudi sama sem se v tem letu izolacije lotila barvanja vsega. In mi je bilo prav fajn, bolje od tistih, ...prikaži več ki so komaj čakali, da so se meje regij odprle za lauf. A če ljudje nimajo smisla, volje, poguma in delavnosti, in celo odkrivanje svojih talentov, vsak jih ima, ni treba spljuvati tistih nekaj posameznikov, ki imajo vse to in v tem uživajo. Jaz jih občudujem.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 10:39 09.maj 2021.

    Kje je pomivalni stroj, kje je indukcija, kje je integriran milnik? Kaj smo leta 1975?

  • marija93 19:11 08.maj 2021.

    Kje je slika stare kuhinje, da vidimo to prenovo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.