Avto /avto/testi
16928 ogledov

Presenečenje leta na testu, tako majhne porabe nisem pričakoval

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AN27 07:44 05.december 2023.

    Ta avto s ceno 32.000 eur je drag in nedosegljiv mladim družinam.

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:57 05.december 2023.

      Bogat pa teh jajc ne bo kupil,tako,da je ta reklama brez veze

    • mojsterjaka 09:56 05.december 2023.

      Na žalost so take cene nova realnost. Kataeri družinski avto pa je potem dostopen mladim družinam? Megane karavan za 28.000 eur?

  • miha.z 09:26 05.december 2023.

    Sredinjska konzola je obupna, moje mnenje, verjetno je komu všeč :) Avte zadnje čase delajo zlatarji, očitno bom še nekaj časa imel porabo 9l ker ni za novega :)

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:48 05.december 2023.

      Jaz furam laguno bencinarja 22 let staro,papca samo 7,1 l.Za malo denarja se voziš kot se šika,servis pa kako manjše popravilo in to je to.

  • peter4 15:39 05.december 2023.

    Je sicer bila v ozjem izboru, a osnovna za cca21k. Rocna klima, halogenski zarometi... Pa je gladko zmagala prostornejsa octavija 1.0 tsi, 6p rocni. Z full led lucmi in celo dinamicnimi smerokazi zadaj, dig displayem, podvozjem za slabse terene in ...prikaži večn dvignjena za +1.5cm, kar mi je zelo pomembno, saj so vsi avti zelo nizki. Predpripravo za kljuko, brisalec zadaj, android.... za okroglih 20k kar je prevladalo.(dodatno sem dokupil le ozko rezervo iz odpada in dvigalko z orodjem in dal 200eur)

  • Avatar Zoran
    StarMačk 15:54 05.december 2023.

    Karjolo wagon, hibrid s 184 KM l.2020, imamo pri bajti - predhodnik tega iz prispevka. Veliko sem vozil na relaciji Kamnik - Domžale - Kranj, poraba pa podobna kot avtor navaja za relacijo Kamnik - Ljubljana. 2x mi je ratalo, ...prikaži več na odseku Slovenj Gradec do avtoceste v Arji vasi, doseči porabo pod neverjetne 3l, največkrat pa med 3.2 - 3.5l, v obratni smeri pa do litra več. Avto ima 47.000 km in dolgoročno povprečje 5.2l. Za relacijo in mesto je pogon super, za avtocesto pa da najti bolj ekonomične.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.