Slovenija /slovenija/crna-kronika
1825 ogledov

Pretresljivo, kaj je zapisala, preden je umrla v prometni nesreči

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 11:07 30.marec 2017.

    Na žalost se je zgodilo. RIP. Je pa dejstvo, da je zapisala življenjsko resnico, katere se dostikrat ne zavedamo. Srhljivo ali ne. Čeprav zelo kruto, pa krivda ni samo na strani voznika reševalnega vozila. Je tudi na strani motorista voznika. ...prikaži večka. Vsi kolegi, ko vozijo motor zagotavljajo, da se lahko vozijo hitro, ker se motor hitro ustavi. Vprašanje se mi poraja, ali se ni mogel hitro ustaviti (kakršen koli vzrok) ali je pa hitrost motorja bila zelo prevelika. Glede na točko trčenja in tudi hitrosti reševalnih vozil na nujni vožnji, ko se dostikrat zdi, da lezijo po polžje, predvidevam, da hitrost reševalnega vozila ni bila velika. Zato predvidevam, da je bila hitrost motorista prevelika.

  • wolf.ata 09:53 30.marec 2017.

    v delčku sekunde se vse zgodi in ja,sem motorist,sem poklicni voznik kamiona,vozim osebni avto in sem starš treh otrok,umrlim R.I.P.,svojcem sožalje,težko je pa tudi povzročitelju,ker zanalašč to ni naredil,verjetno ga je spregledal(motorista)zaradi velike hitrosti(ne vem),ko težje opaziš motor,ja,sem bil sam ...prikaži več v taki situaciji,pa ni treba,da je hitrost vedno kriva,se mi je zgodilo pri 50km/h,pa me je spregledala g.ker je pisala sms po telefonu za volanom,ja ampak se je srečno končalo,je bila pol rdeča kot jagoda,srečno vsem,ki ste na cesti

  • nergač 10:16 30.marec 2017.

    Srhljivo je, gospod Zadnikar, kako ste tabloidi to pograbili in koliko člankov bo sledilo iz tega dogodka. Da o pop tv ne govorimo. Zdaj nastopijo sosedje, priče, sorodniki, prijatelji, znanci, stanovalci, "za tja do prvega maja smo dobri..."

  • tecumseh_1975 11:56 31.marec 2017.

    tako kot sem predvideval. ne moreš zgrešiti niti fizičnega izgleda, niti mentalnega stanja. Ti Fužinsko - moščanski road wariorji so prav copy/paste eden drugega. In od njih ni nič drugega kot pizdarije. Se čudim da je sploh imel čelado na ...prikaži večna glavi. Verjetno je preminuli g. Tadič tudi eden tistih, ki ponoči dirkajo po Fužinah in Zaloški cesti in je bilo tole več ali manj nekaj kar bi se zgodilo slej ko prej.

  • Sašo Čepon 09:10 30.marec 2017.

    prekopirala je tekst od tule http://pozitivnemisli.com/px1WR/Enkrat,-ko-umrem-...-Ne-tekmujte-takrat,-kdo-me-ima-raje-...-In-ne-govorite-z%CC%8Calše vseeno pa R.I.P.

  • Shomi 14:20 30.marec 2017.

    Avtor originalnega zapisa v srbskem jeziku je del poezije Harisa Delića https://harisdelic.wordpress.com/2012/11/23/jednom-kad-umrem/

  • Shomi 14:18 30.marec 2017.

    Ni prekopirala, ker je na FB ta njen zapis v srbskem jeziku. Originalno gre za zapis ob smrti velikega srbskega igralca Milorada Mandića. V slovenski jezik ga je prevedel pisec članka oz. nekdo je ta isti zapis prevedel v slovenski ...prikaži več jezik in ga postavil na pozitivnemisli.com

  • GERE 14:37 30.marec 2017.

    Naj počiva z angeli!Sploh ni pomembno kdo je avtor zapisa, zapis je dala na svoj zid, kar je vredno razmisleka.

  • MižiMaži 16:09 30.marec 2017.

    ADMINISTRATOR...A ne bi zaprl članek...da vsevedi in imbecili ne bojo več puščal svojih frustracij ob tej tragediji ????

  • d 16:28 30.marec 2017.

    odjebi smrad

  • maresem 19:35 30.marec 2017.

    idiot tromotorni

  • Boris Odreitz 23:26 30.marec 2017.

    vse je jasno potem pa naj še nekdo okrivi reševalca. Ma Reševalci so ljudje občudovanja vrednio kaj vse in koliko delajo za reševanje življenj in to za izredno majhno plačo. potem bi pa jih še norci maltretirali !

  • Boris Odreitz 23:29 30.marec 2017.

    kriv je motorist definitivno sajpa so očividci povedali da je pridivjal kot strela. Tudi mimo moje hiše divjajo in to mimo šole in zdravstvenega doma po 200 in več na uro .In to ne Čoperisti katerih niti slišiš ne tile ...prikaži več norci divjajo da ti kar ušesa zareže. Če je taki uml mi ga ni žal, žal mi je , bi mi bilo če bi ta trotl še koga ubil poleg nič dolžnega , nič krivega.

  • pphger 07:53 31.marec 2017.

    Ta verz je itaq prepisala, da je bila tolk pametna, se neb vsedla na motor s to srbento...

  • pphger 07:55 31.marec 2017.

    cetnik gori u paklu

  • milek 13:25 31.marec 2017.

    Jozinov Fronc se vozi točno po predpisih. Na glavi ima čepico in je brez refleksov.

  • Ivo Korošec 20:17 31.marec 2017.

    Nek prehitri norec je za vedno zaznamoval reševalca! To je največja tragedija in bedarija naslovov članka: Reševalni avto zaprl pot motoristu - bolje bi se glasilo noremu dirkaču.

  • Ivo Korošec 20:17 31.marec 2017.

    Nek prehitri norec je za vedno zaznamoval reševalca! To je največja tragedija in bedarija naslovov članka: Reševalni avto zaprl pot motoristu - bolje bi se glasilo noremu dirkaču.

  • ode 16:57 30.marec 2017.

    Oba sta živela divje, stalno na robu med življenjem in smrtjo.

  • Mahi 08:38 31.marec 2017.

    Glede na to, da naj bi čez križišče vozil med 100 in 150 km/h bom samo napisal, da je zaradi 1 kretena na motorju uničenih nekaj življenj.Skrajni čas je, da se za opravljanje vozniških dovoljenj dela tudi psiho test. ...prikaži več S tako vožnjo je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo pustil peruti na cesti in hvalabogu, da ni bilo še več žrtev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.