Slovenija
3260 ogledov

Preverite, kako hiter je v resnici vaš internet

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 13:40 17.september 2015.

    "Ključna prednost njihovega merilnika je, da je merilni strežnik v Sloveniji in na hrbtenici omrežja na Arnesu, do koder imajo vsi operaterji enak dostop. Tuji merilniki imajo strežnike v tujini, do tja pa je več vozlišč, ki vplivajo na rezultate."<br ...prikaži več />Zakaj potem meni speedtest.net pokaže še enkrat VEČJO hitrost kot tale Akos? :)

  • rororkoko 13:58 17.september 2015.

    noben internet ni hitrejši od Janeza Velikega

  • Izzi 15:42 17.september 2015.

    Ni res. Na speedtest sistemu imas en kup slovenskih ISPjev, kar pomeni, da testiras vedno lokalno. Je pa res, da testiras hitrost do posameznega ISP.

  • Izzi 15:45 17.september 2015.

    Zanima me, kako so prisli do neverjetnih 70k? Pipo ze imajo, streznik pa dobijo za par kilo eur. SW pa sigurno ne stane 60k?!?!?! Se to se pozanimajte novinarji, prosim.

  • Bozidar.Frelih 17:38 17.september 2015.

    Ni humor. Najbolj hitra pa je bila cenzura. Tudi zurrnalova. Ce si stvari tako predstavljate, vas mirne duse lahko neham brati. Ker pranja mozganov ne rabim.

  • jakec1575 17:53 17.september 2015.

    imajo bolj naštudirano socialno drzavo vsake EU države, kot povprecen EU državljan. Zakaj bi se zadovoljil z manj, ce lahko dobi vec.

  • erikkk 18:28 17.september 2015.

    Men test pokaže točno toliko koliko imam naročeno in plačujem

  • jakec1575 16:37 17.september 2015.

    Črn humor. Nobena internetna povezava ni tko hitra kot val beguncev. Ko smo ze pri slednjih. še ena. Ni mi jasno kako lahko 5000 beguncev, ki jim veckrat pokradejo in poberejo vse kar imajo, na hrvaskem nasmeti za 30 000 ...prikaži več pijanih hrvatov na festivalu. A to oni oznacuejo pot mimo minskih polj cez njive? V makedoniji nimajo samo begunske ampak tudi smetiscno katastrofo.

  • allstarr111 22:48 17.september 2015.

    Jest sem mnenja da vas bo tale cenzura glede begunske krize pokopala, folm je če ste opazili množično začel zapuščat vaš portal in tud konkurenčne, tako pač dela tržna ekonomija. če se bojite sovražnega govora bodo admini mogli malo delat, ...prikaži več ne pa igrce špilat. ampak to se bo končalo, ker ko ne bo obisla in klikov, tudi keša od oglasov zmanjka. bye bye

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.