Slovenija
116 ogledov

Preživel strel z lovske puške in napad s sekiro

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 11:50 24.avgust 2014.

    Takšen je pač naš pravni sistem, na področju kazenskega prava. Glavni kreator tega kazenskega prava je pa g. Bavcon. Za poskus umora z potrjenimi dokazi dobi storilec tri leta zapora in pol odsedi eno leto ali še manj, ker se ...prikaži večse lepo obnaša. Za indic glede podkupnine brez kakršnih koli potrjenih dokazov, te pa sodniki strpajo za dve leti v zapor. Seveda je pri tem glavni razlog, če si na napačni politični strani in ogrožaš njihove ekonomske privilegije v tej državi, ki se fajn živijo na račun obubožanih davkoplačevalcev.

  • maresem 18:35 23.avgust 2014.

    In kje je danes strelec? če bi bilo po moje, bi bil 2m pod zemljo.

  • provni 07:32 24.avgust 2014.

    Naj povem, da se to dogaja pri dejanjih, ko ga opravljajo vse uniformirane pooblaščene uradne osebe in ne samo policisti.

  • police 18:46 23.avgust 2014.

    za traparijo sta zmeraj potrebna dva. če bi bil samo en, ne bi bilo tako zanimivo!!!

  • Žurnalček 16:17 30.avgust 2014.

    Crken janševc!

  • Vojko Renko 10:45 24.avgust 2014.

    Bodimo realni.20 let za streljanje ! Ne me basat.Kaj pa morilec, ki je v z napačno vožnjo ubil tri mlade ljudi? Dobil je par let pa še na to se je pritižil. Na koncu bo svoboden in še ...prikaži več državo bo tožil za odškodnino in spet bomo mi plačevali.Ko so policaji napadeni ali ogroženi je vse narobe, ko pa raja nastrada je pa vse prav.Sicer pa , ko gledam obnašanje nekaterih policajev na cesti in ko so v civilu, je pravi čudež, da jih še večkrat ne napadejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.