Svet
36 ogledov

Pri 62. letih rodila zdravo punčko

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 23:14 19.oktober 2016.

    Zgrozi me, da je ta norija dovoljena. Ko bo mala polnoletna, bo njena pra nona... pardon, mama, imela 80 let. Dokazala je samo, da rabi psihiatra, ginekolog pa pidžamo na črte. Temeljito namreč dvomim, da je zanosila pri tej starosti ...prikaži več naravno brez pomoči medicine. Istočasno pa milijonske množice otrok, ki nujno rabijo posvojitev.

  • nina 07:31 20.oktober 2016.

    Adijo pamet.Potem so pa ubogi otroci prizadeti.Že trideset let stara ženska zamuja z materinstvom oprostite pa ne dvainšesdeset,skregano z naravo.

  • Avatar mirkoslav1956
    mirkoslav1956 12:22 20.oktober 2016.

    Ma res ste vredni vsi komentatorji ah rajši ne napišem kaj.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:37 20.oktober 2016.

    Ne vem zakaj nočejo v Postojni kipa noseče matere Tereze,saj je to najboljša agitacija v borbi proti splavu?

  • malonaokoli 09:28 20.oktober 2016.

    ta mati je rodila sužnja zase, ko bo čez 15 let rabila negovalko.

  • malonaokoli 09:26 20.oktober 2016.

    predvsem bi moralo biti pravilo, da je vsaka mati dolžna otroka vzgojit, šolat in ga kot zrelo osebo poslati na trg dela. Takšen je zakon matere Narave pri živih bitjih. Vse ostalo je eksperimentiranje na mladiču in neodgovorno ravnanje z posledicami.

  • izRODEk 23:52 19.oktober 2016.

    Otrok bo torej prej znal reči babi kot mami. Če ne bo "babi", katera je "mami" prej stegnila šila in kopita in odšla v večna lovišta...Ne moti me, če kdo v starejših letih počne kaj, kar bi šlo pripisati ...prikaži več mlajšemu. Nasprotno!Moti me, če v to vpletajo otroke. Tako ali drugače.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.