Slovenija
117 ogledov

Pri tem prekršku inšpektorji ne pišejo glob

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Džoser
    Džoser 19:08 07.januar 2017.

    Lotite seže opravljanja svojega dela pošteno in zavestno, saj ste predobro plačani in svoje nedelo prelagate na državljane s tem,da jih privabljate z davkoplačevalskim denarjem v kvazi nagradne igre.Me zanima,če imate v registraciji prirejanje iger na srečo,drugače po zakonu tega ...prikaži veča ne smete izvajati!

  • dren 06:50 09.januar 2017.

    Edini ukrep, ki bi deloval, je ponovna uvedba možnosti zmanjšanja davčne osnove za dohodnino s predložitvijo računov za razne namene ( tako kot je že bilo v preteklosti).Davčna disciplina bi se močno popravila, država bi zaslužila z DDV! Žal je ...prikaži več bila ta možnost ukinjena le zato, da je država lahko predizpolnila dohodninske napovedi!

  • smejka 16:03 07.januar 2017.

    Vzemite pod kontrolo najprej državni zbor.

  • Božidar Dinič 19:17 07.januar 2017.

    zakoni so zato ,da se kršijo

  • Snežinko 19:47 07.januar 2017.

    Točno tako, in eden izmed njih je recimo novi zakon o javljalnikih CO: zakon JE, kazni pa NI predvidene...

  • ljimonad 16:09 08.januar 2017.

    ma kako kaznovanje,. po nobenem zakonu te ta inšpektor ne sme fizično ustavljati, torej greš lepo mimo njega kot da je zrak in zgodba je končana. pa kdo bi danes v trgovini še prodajal robo brez računa, v gostinskem lokalu ...prikaži več pa tako ali tako ni nič od vzetega ali ne vzetega računa dokazljivo (bil sem samo na stranišču, rundo je plačal kolega, lastnik me je počastil.....), zato je bolje da nehajo z to bedarijo

  • Skippy 16:27 07.januar 2017.

    Tipično slovensko. Zakon, ki ga ne smemo vzeti resno. Imamo milijon takšnih predpisov, kateri so, ampak niso.

  • Snežinko 19:46 07.januar 2017.

    Švicarji (Lidl recimo) ukinjajo papirnati račun zaradi šparanja papirja in črnila (ohranjevanje okolja!), mi pa to šele uvaljamo...Ja, spet se vidi, da smo nekaj svetlobnih let za ostalimi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.