Avto
22271 ogledov

Pričakovati je tudi mamljive ponudbe za nakup avtomobila

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar right
    right 09:01 13.april 2020.

    jebo te avto, še peš ko grem, moram pazit, da ne kršim prehod meje občine, ne pa z avtom. res skrb države za nas. najbolje, da nam omejite še sprehod po stanovanju in ločite ene v kuhinjo, druge v d.s, ...prikaži več tretje v spalnico. važno, da se korona plodi ko mačke v domovih za starejše, kjer niste že od samega začetka naredili nič, nič,... a edino tam je vir vsega in smrtne žrtve in še te so vse 80+. BEDA.

  • Avatar Leon
    Leon 14:56 13.april 2020.

    Robert Lešnik je pljunil v skledo akademski kasti,ki si deli dodatek za pripravljenost ! Jaz jim pljunem v obraz,če jih srečam na ulici ! »Ni šlo, veste,« se zasmeji in ko ga vprašamo, kdo so bili profesorji, ki so ugotovili, ...prikaži veči, da nima talenta, pomirljivo odvrne: »Imena sploh niso važna.........seveda so imena važna ,saj jih poznamo .

  • saegnosbird 00:03 14.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • DonnaFlick 14:28 13.april 2020.

    Google zdaj plačujee od 17000 do 22000 dolarjev na mesec za delo preko spleta od doma. Temu poslu sem se pridružil pred dvema mesecema in sem v tem prvem mesecu zaslužil 20544 dolarjev. Lahko rečem, da se je moje življenje ...prikaži več spremenilo - popolnoma na bolje! Poglejte, kaj počnem ................>>>>>>>>> w­­w­­w.D­­­o­u­­C­­­a­s­­h.C­­­o­m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.