Avto
16 ogledov

Prihaja dan, ko bomo volan izpustili iz rok

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 11:50 26.december 2013.

    Sredi Ljubljane zaradi odpovedi (okvara semaforja) umre mlad človek ki je zaupal tehniki. Potem pa naj jaz prepustim vožnjo avta tehniki in jaz v tem avtu ?! To lahko naredi le totalni naivnež in norec v eni osebi.

  • Rok Kuserbanj 12:33 26.december 2013.

    http://MegaStoon.Com/?share=237487

  • korisnik_13858 13:31 26.december 2013.

    Kje je gumb, ki take oglase (in ne komentarje) vrže na listo nezaželenih?

  • zztop 21:40 26.december 2013.

    Bom raje vozu bicikl. Se mi zdi brez veze.

  • korisnik_13858 12:06 26.december 2013.

    Saj ne bo prepovedano, da bi ti vozil. Zakaj se je treba odzvati tako kategorično, ko pa to ni kategorični članek? Prav imaš ti, in prav imamo tisti, ki komaj čakamo, da bo avto vozil samostojno (in ki smo imeli ...prikaži več priložnost videti v živo, kako takšno vozilo vozi ). In avtomatski menjalnik je brezzvezen za tebe, za nekatere izmed nas pa je brezzvezen klasični. In spet imamo oboji prav. Nekateri preprosto ne dojamejo ''lepote'' izbire, ki jo imamo danes.

  • vzev 11:32 26.december 2013.

    Tega ne bom uporabljal nikoli, potem pa rajši vozim 20 let star avto, kot pa da bi avto vozil namesto mene. Vožnja je užitek in zato ne vem zakaj je treba delati takšno tehnologijo. Že avtomatski menjalnik je brezzvezen.

  • siesta 12:35 26.december 2013.

    Popolnoma avtonomna vožnja je super ideja. Komaj čakam, da se udejani. S tem bo vsak človek ostal avtonomen dolgo v življensko dobo. Recimo starostniki, ki bodo dopolnili 70 let in več, bodo po zaslugi takega avtomobila, lahko še naprej ostajali ...prikaži več avtonomo mobilni. Da o invalidih sploh ne začnemo....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.