Slovenija
60 ogledov

Prihajajo "baby boom" generacije

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • klepetava 20:21 27.januar 2015.

    To je res. Smo pa bili pa vzgajani in vzgojeni, kar za današnjo mladež težko trdimo.

  • mph 15:57 28.januar 2015.

    Saj, mi smo to v osnovni šoli vedeli, kar ne vejo danes v srednji. In to je vpeljal najbolj znani guru najbolj znane sekte v Sloveniji v času svoje prve vlade, takrat je predelal šolo čimbolj po meri domobranstva.

  • mph 16:03 28.januar 2015.

    Čas je samo za odstranit domobrance in drugo zalego, ki se je vrnila v vse pore te države.

  • puys 12:38 27.januar 2015.

    Heh nas je bilo 33 v razredu in se noben ni bunil glede 'standardov'. Tudi učni uspeh je bil boljši kot danes.

  • mph 22:40 27.januar 2015.

    In naloge so ob vsem bile take, da si redko rabil starše zraven, danes pa dobijo pogosto otroke take kompleksne naloge, da rabi otrok dva starša, ne samo enega. Za bruhat. In da ne govorimo, da danes srednješolci na sliki ...prikaži več ne vejo, kdo so Hitler, Mussolini, ... tega me je pa strah.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:34 28.januar 2015.

    srednješolci? a si nor? to smo mi mogl fejst znat že v osnovki. če je to res je to porazno. čudni učni standardi.

  • Jagijagi1 07:02 28.januar 2015.

    Itaq! Šolniki imajo oprano glavo s strani ultra rdečega Štruklja!Od tega pa ni za pričakovati kaj prida razen da bo poskrbel za svojo rit!Čas je da ga odstranimo sicer bo slovensko šolstvo potonilo še globje!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.