Slovenija
63 ogledov

Prijavila mučenje, dobila kazen 500 evrov

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bojovi 20:07 25.april 2012.

    A nebi moral inšpektor letet zaradi tega.

  • reider 20:22 25.april 2012.

    Živel VURS! Volkodlaki!

  • Tinček Marinček 15:20 03.maj 2012.

    Ha, ha, ha,...je že dobila, kar je zaslužila. Najprej naj se nauči spoštovati ljudi, potem bo lahko skrbela za živali. Dokler pa le išče lastno pozornost v medijih,....infantilno!p.s.: kdo bo pa plačal stroške pritožbe?

  • Tinček Marinček 15:21 03.maj 2012.

    mater si glup!

  • tinka Pobalinka 14:20 09.maj 2012.

    kreten si ..da te ni sram..sj ni čudno da je svet tak če so pa taki na svetu k si to sram te bodi.

  • albert 18:55 25.april 2012.

    Da ne bo kdo mislil, da so veterinarji ljubitelji živali. Sprašujem pa se kaj na VURS-u počne Špeličeva?

  • atzz 19:24 25.april 2012.

    Če je to res, potem je to škandal prve vrste. Takšno ravnanje inšpektorjev je kriminal.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 20:07 25.april 2012.

    inšpektorja, ki je izdal tako odločbo takoj odpustiti iz službe. Ta primer je sramota za pravno državo, ni čudno, da tekoča vlada dobiva vseveč minusov in njena priljubljenost vztrajno pada. Država ni aparat za ščitenje kleptokracije, pedofilije in ...prikaži več ščitenje mučiteljev živali.

  • izRODEk 21:09 25.april 2012.

    Za odstop direktorice VURS-a Vide Čadonič Špelič!!!https://www.facebook.com/groups/271260281209/

  • Marko Treven 21:36 25.april 2012.

    ahhh ja.. mi je še kako znano.. sicer niti mal podobnosti, vendar pa le.. dobim kazen za prekršek v cestnem prometu.. in ker pač nisem vseved.. sem sklepal da je treba v roku 8 dni nekaj napisat.. in sem jim ...prikaži več poslal nekaj v obliki prošnje za opravljanje druzbeno-koristnega dela ker sem brezposeln.. dobim nazaj odgovor da je zadeva zavrnjena in plačilo ugovora skupaj s stroski 150eur.. navedli so pa, da to za kar jaz prosim, ne spada v "rubriko" ugovor.. niker pa ni pisalo da lahko zaprosiš za druzbenokoristno delo šele takrat ko je zadeva pravnomočna.. v glavnem, pol stvari ne napisejo.. računajo pa prav vse.. to pa da prijaviš mučenje zivali in dobis kazen.. bi pa nad tega inspektorja z veseljem kaksnega podivjanega psa spustil s ketne.. pa tudi če ga raztrga, tako kot bi pa to poloznico

  • 1111 22:14 25.april 2012.

    ...ni druge, tega inšpektorja, dobro, dobro premlatit !

  • motherwolf 09:26 10.maj 2012.

    Tinček Marinček ti jih sigurno ne boš....Spoštovati ljudi?????? Če na tak način kdo išče pozornost v medijih potem, naj jih bo čim več....Le kaj naj bi imela Valerija od tega....A tebe nihče nikoli ni imel rad hahaha...

  • Valerija Vučina 21:45 25.april 2012.

    Vsaka čast ga. Valeriji, da skrbi za živali in jim skuša pomagati tudi takrat, ko jo-ga lastnik zanemari. Žalostno pa je, da vsi organi gledajo le skozi zakone. Žal papir prenese vse žal pa vsem tem uradnikom manjka malo človeškosti, ...prikaži več ki jo k sreči v veliki meri premore ga. Valerija. Jaz bi mogoče celo predlagala, da bi se lahko zbralo ta denar. 500 eur je v današnjih časih že kar velik denar, 1 eur pa bi verjetno lahko marsikdo pogrešil. In ni vraga da se nas ne bi našlo teh 500 ljudi, ki bi darovali in s tem bi tudi njej pomagali, tako kot ona pomaga vsem v stiski. Samo preberite si, kaj je storila za tisto starejšo gospo. marsikdo bi pogledal vstran a ona ni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.