Magazin /magazin/film-glasba-tv
24 ogledov

"Prikazali so me v napačni luči"

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar frnazzi
    frnazzi 14:28 04.december 2012.

    Luka, ti silni IQ bodočnosti, zahvaljujem se ti za vse tvoje modre besede in za vsa še bolj blond dejanja in ti klub vsemu sporočam eno žalostno vest: spoznal sem čudovito mlado žensko - stara je polnih 5 let manj ...prikaži več od mene, ki jih imam 62, ima 121 kg, visoka je 165 cm, je brez zgornjih zob, plešasta (nosi lasuljo), Glavne odlike pa šele sledijo ... vendar, to ni to, pomembno je to, da ta čudovita deklica sploh ne ve za vaš IQ show. Ko sem ji hotel razložiti vso to vašo onanijo, je čisto nedolžno vprašala: Pa koji su kurac ovi degeni, ma goni ih u kurac ... nora ženska, ti rečem ...

  • franke 13:46 04.december 2012.

    TI SI ŠE MLAD IN BOŠ MORAL SPOZNATI DA V VSAKEM POKLICU MORAŠ BITI Z DUŠO IN TELESOM. V GOSTINSTVU ŠE BOLJ. TO STVAR SI JEMAL PREVEČ NA IZI. IN SE TI JE MAŠČEVALO. VENDAR PA BODI VESEL PO ENI ...prikaži več STRANI DA JE TAKO. KER ČE BI DOBIL GOSTILNO BI TEŽKO DELAL CELE DNEVE. ČE PA TI NEBI DELAL CELE DNEVE PA TUDI DRUGI NEBI. IMAŠ ŠE ČAS. SKULIRAJ SE PA BO.

  • mph 15:53 04.december 2012.

    Ma čisto v pravi luči so ga prikazali. Stanje se je s tedni samo še poslabševalo. Da je "preživel" toliko prejšnjih nominacij ni bilo zaradi njegove zasluge ampak zaradi teh, ki so leteli. So bili pač še slabši.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.