Magazin /magazin/film-glasba-tv
73 ogledov

Primož dobiva ženitne ponudbe

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Syn
    Syn 15:32 26.januar 2014.

    Pa kdo gleda to žalost po TV?? Videl sem samo napovednik, pa se mi je začel želodec obračat.

  • radsemastimzmesom 15:54 26.januar 2014.

    Patetičen si. Obrača se ti želodec ob napovedniku, a vseeno si upaš odpirat članke na isto temo in CELO pisati komentarje. Upam, da se pobruhaš.

  • Ziher 15:15 26.januar 2014.

    Primož, nobena od njiju te ni vredna. Išči žensko pri dnevni svetlobi in boš videl, koliko je še preprostih in lepih punc, ne pa kur, ki gledajo le na izgled. Če bi ti na čelu imel prilepljeno kakšno zlato kreditno ...prikaži več kartico, ko se je prižgala luč, bi bil izbranki sigurno všeč. Take so babe, kar poglej malo naokoli in boš videl, koliko Slovenskih, "kakor lepotic", živi v skupnosti z zavaljenimi, majhnimi, debelimi, starimi, moškimi. Vsi ti moški imajo le eno skupno lastnost in to je, da so bogati.

  • Avatar Syn
    Syn 16:48 26.januar 2014.

    Daj odrasti predenj komentiraš, ker izpadeš samo primitivec, oziroma nezrela oseba z IQ-jem sobne temperature. ..samo prijateljski nasvet za drugič. :)

  • Marko Zidan 17:00 26.januar 2014.

    kAKŠNE BRUKE JAOOOO!!

  • radsemastimzmesom 17:24 26.januar 2014.

    In še nazaj si prišel? Očitno te "res ne zanima zadeva". Bruhece si spucal? Jutri pa bolniška ane, zarad bruhanja pa to...

  • Avatar Syn
    Syn 18:11 26.januar 2014.

    Revež, res si pravi revež nerazviti. Očitno se te moj prijateljski nasvet le ni prijel... No, sej sem tudi to pričakoval. :)

  • radsemastimzmesom 19:32 26.januar 2014.

    Bom raje prvi odnehal. Tebi pa želim prijetno, s čim manj želodčnimi težavami, gledanje oddaje, ki te očitno zelo zanima. Če se boš pa še kdaj pobruhal, pa še koga zraven, ti pa nihče ne bo zameril.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.