Svet
18 ogledov

Prisilno preseljevanje in streljanje psov

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 20:14 18.februar 2012.

    Kar se tiče živali je seveda nepojmljivo!Kar se tiče pa ljudi, me pa zanima ali so to lastniška ali najemniška stanovanja. To nič ne piše. Če so lastniška je seveda grobo kršenje pravic, če pa najemniška pa...hja, tam ...prikaži več te pa res lahko kadarkoli vržejo ven pa ne samo v azerbajdžanu ampak tudi na zahodu. Gre pa seveda tudi tu za pravni problem, do kdaj pogodba velja oz. iz kakšnih razlogov ti jo lahko odpovejo.

  • Tea Blekøvic 11:51 18.februar 2012.

    Ljudje ki to počnete crkujte v najhujših mukah, ki se bojo vlekle in vlekle in se ne bojo kar končale. Kozli zmešani!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Matevž Špacapan 18:34 18.februar 2012.

    omg.....kaki kreteni da to počnejo o_Ores ne razumem zakaj ljudje morjo ubivat živali zarad enega koncerta. sej so ravno tolko pomembna kot mi. že res da ne rabijo pesmi, interneta, branja ipd. ampak useeno no... -.-

  • privat 10:07 19.februar 2012.

    pa verjetno je vse res...klanje mačk?' ha ha kaj je to kdo videl?? Verjetno ta neodgovorni novinar..mačko moraš ujeti ,da je zakolješ..bolj verjetno je streljanje ali zastrupljanje..no tega jaz tudi nisem videl..

  • privat 10:10 19.februar 2012.

    na koncu kaj so pa na dolenskem delali lovci z policijo da so zginili potepuški psi...videl sem osebno teči lovca z puško po naselju za psom v dretju da ga bo ustrelil...ah ta azerbedžan je pa nekulturen pri nas pa ...prikaži veča je taka kultura..ha ha

  • Žurnalček 23:28 05.marec 2012.

    U božji materi dobiti 300€ subvencije za najemniško stanovanje , je točno trikrat preveč. Za ta denar ga dobiš v LJ , da o MB ne govorimo. Zgleda, da so eni rojeni samo za delanje zgage in gaganje u tri pirovske.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.