Slovenija
263 ogledov

Priznal, da je v policiste vrgel granitno kocko

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 12:52 20.december 2012.

    No, prav ----zdaj bomo videli kako je naše sodstvo in tožilstvo hitro. Če bi vrgel kocko v NLB, odnesel 10.000.000 EUR in podkupil nekatere politike, bi bilo???????????

  • bobr 12:38 20.december 2012.

    Priznal je.Vsa čast!Za razliko od naših pussy politikov, ki ne priznajo tudi, ko jim je dokazano!FUJ !

  • KOJAK 13:02 20.december 2012.

    Na bruhanje mi gre ... dobil je večjo kazen od Marinića, ki pa še vedno zanika krivdo... sam naj še en kaj reče da smo pravna država, kakšnemu sodniku upam v tem primeru kaj storit!

  • Pepe007 13:16 20.december 2012.

    Granitna kocka ubije. Vsekakor bi moral dobiti vsaj večjo kazen kot nekdo, ki se v MB čez titov most pelje 120 km/h.Kdor misli, da je dobil preveč, predlagam, da na redimo test. Jaz bom prečkal cesto, ki jo on ...prikaži več prevozi s 120 km/h, potem pa bom jaz vrgel vanj par granitnih kock.

  • Ronald Reagan 13:57 20.december 2012.

    Kojak...ti si pa nenormalen bebec...Marinič je prepisoval na izpitu...zaradi tega ne bi nihče umrl...Vržena granitna kocka pa je poskus umora...

  • graff 14:00 20.december 2012.

    Jaz, če bi se mi ponudila priložnost, bi ti zabrisal v glavo granitno kocko in te takoj zatem vprašal po zdravju Mariniča..

  • Scott 18:17 20.december 2012.

    Za poizkus umora je v državah EU zagrožena kazen od 8 do 12 let,.za poizkus umora uradne osebe pa od 12 do 16 let,z izjemo Nizozemske,kjer je v obeh primerih zagrožena enotna kazen od 10 do 12 let.

  • Scott 18:17 20.december 2012.

    Za poizkus umora je v državah EU zagrožena kazen od 8 do 12 let,.za poizkus umora uradne osebe pa od 12 do 16 let,z izjemo Nizozemske,kjer je v obeh primerih zagrožena enotna kazen od 10 do 12 let.

  • privat 09:07 21.december 2012.

    ali ni poskus umora tudi udarjanje protestnikov z pedrkom po glavi?? ..in renično me zanima zakaj ni?? Udarec z petimi kilami po glavi je laho usoden za človeka!!!!!!

  • Fertel 11:25 21.december 2012.

    Ala je frajer, Kanglerju pa ni upal še reči nič, kaj šele kaj vreči... fuj !!!

  • feferon 13:28 21.december 2012.

    No ja , zdaj se vidi, da verni ljudje tudi znajo marsikakšno ušpičiti! Pa gre k spovedi potem pa nadaljuje svojo pot.

  • privat 08:43 22.december 2012.

    To so Vam novi politiki ,ki Vam bojo sodili in vzeli vse kar mate in kar boste imeli v življenju...pa dragi skorupiranci-sodite jim če upate!!

  • Roman 13:56 20.december 2012.

    Normalno, da je priznal, je vsaj iz zapora prišel. Saj drugače pa bi tako tajil do onemoglosti.

  • Roman 13:53 20.december 2012.

    Ti kar bruhaj, či ti gre zaradi tega na bruhanje.Jaz bi ga dal v zapor za 10 let, bedaka neumnega. Kaj pa je ubogi policist kriv, da nam vse barabe politične kradejo? Ja kaj bi pa pridobili s tem, ...prikaži več če bi vse policiste pobijali z granitnimi kockami? Policisti se borijo proti kriminalu, še zaprejo tiste ta glavne, a kaj, ko jih sodniki oprostijo. To je treba iskati pravico, pri sodstvu in ne pri policistih, ki svojo glavo nosijo naprodaj za 800 €. Če že hoče metat kocke, naj jih meče na tiste, ki so krivi za takšno stanje v državi. Policisti sigurno niso.

  • siesta 14:15 20.december 2012.

    A jaz prav berem?.."Krivde niso priznali, sodnica jim je pripor podaljšala."...Pa kje mi živimo, v Batunstanu,Tunguziji, Culokafriji,ali evropski državi, ki naj bi baje imela demokracijo, temeljila na pravu in človekovih pravicah?..Kaj potem počne premier na svobodi.Lepo zapret, dokler ne bo priznal krivde...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.