Slovenija
42 ogledov

"Problem je, da na cesti vidimo le sebe"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tyson Rok Mlakar 17:37 19.september 2011.

    je kr tko k so naštelBMW X6toyota ford ka opel astra (rdeč)opel insignio karavancitroena C4 pa ne vidm

  • stalker 11:50 19.september 2011.

    aaaaaa jaooooooo pa ne ta avto pa je otiso u pm ce se ne motm so na sliki avto bmw x6,pa mogoce lexus,pa opel za unga rdečga pa nvem

  • stalker 11:51 19.september 2011.

    pa se ford kaa

  • Maja Hladnik 13:41 19.september 2011.

    Ljudje ne razumejo, da je tudi na prehitevalnem pasu omejitev 130 km/h, tako da se ti mora takoj en 'prflikat', če ne pelješ najmanj 150. Potem pa manjka samo še nekdo, ki se pred tabo vrine na prehitevalni pas in ...prikaži več nesreča se hitro zgodi.

  • 1111 14:52 19.september 2011.

    ...idiot si lahko tudi z jugotom, puntom...ne bodi fouš...objestnost in neumnost ne pozna znamk avtomobila!!

  • 1111 14:53 19.september 2011.

    je pa res nekaj...ne vidim nekoga obritega po glavi, brez službe, s telefonom ob prazni glavi v jugotu... :)))

  • 1111 15:00 19.september 2011.

    se strinjam...ampak samo dve srani so...nemčija, dokler gre...ali švica!!! ...zakon o cestnem prometu pri nas je nula...pri nas vse kopirajo, kar se tiče davkov, obdavčitev, omejitev v vseh pogledih in še bi sed alo naštevat...za nekaj takega omejit moraš nekaj ...prikaži več ponudit...in na drugi strani dobit...ampak bedakom, ki vodijo slo ne moreš dopovedat...glavno je ropat poštene ljudi...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 21:20 19.september 2011.

    Jest se ne bi hvalil s tolkimi nesrečami :)))

  • Brane Vrankar 21:24 19.september 2011.

    Saj se ne hvalim, sem pa do 21 leta bil precej divji za volanom. Potem pa sem prišel h pameti.:)

  • Điđi Da Gozd 16:12 19.september 2011.

    Ne zdi se mi pametno niti pravično obsojati ljudi na osnovi znamke avtomobila. Glede na raziskave je bilo povedano da največji delež nesreč povzročijo VW in Renault. Pa tudi to ni merodajno. In tudi kazni niso. Tudi če bo 10.000 ...prikaži več € kazen za prehitro vožnjo se bo vsak dan našel nekdo ki bo pritisnil na gas kolikor je težak, pa naj bo to BMW, VW, Renault .... pa naj bo obrit, dolgolasec, blond .... dokler ne bo kultura vožnje na malo višjem nivoju, in dokler bodo naše ceste takšne kot so, se bo to dogajalo. Pa se lahko vsi represivni organi postavijo na glavo!!!! naša usoda je napisana nekje drugje!!!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:47 19.september 2011.

    Največ voznikov,ki se požvižga na predpise in kulturo vožnje BMW in AUDI je mladine,ki je brezposelna,skoz z mobitelom poleg ušesa na obriti glavi,addidas trenerki.Med vožnjo se ne ozirajo na druge udeležence ampak s svojo značilno držo skoraj ležeč položaj nagnjen ...prikaži več na sredinsko konzolo ustvarjajo image,kao,da so se rodili že z dirkaškimi geni in,da se jim ne more nič zgodit!Te,ki sem opisal,so pripadniki etničnih skupnosti v SLO,pa tut kakšen Slovencelj se najde med njimi z istimi forami!

  • jurij 19:39 19.september 2011.

    Kaj pa naklepni umor obeh umrlih? Najmanj trideset let mu je treba prisodit.

  • Brane Vrankar 20:13 19.september 2011.

    Zadeva je taka da znamka ni kriva za prometno nesrečo.Sam sem imel prometno nesrečo s suzukijem, hondo in hyundaiem, medtem ko sem zadnje 4 leta imel bmw-ja, pa nisem imel prometne...Vse je v resnosti in zbranosti voznika. Ko ...prikaži več človek spredvidi da hitrost ni vse, in da se ogromno tveganja ne splača za 10min. profita ter opazuje dogajanje okoli sebe, postane dober voznik. Prav tako pa so razni geniji ki gredo prehitevat z 95km/h na prehitevalnega, ne da bi pogledali v ogledala potencialni povzročitelji prometnih nesreč.

  • mirko 12:29 19.september 2011.

    Tudi jaz imam slabe izkušnje z vozniki BMWjev. Pa ne da bi bil zavisten zaradi dragega avtomobila, ampak so dejansko v prometu nadpovprečno (pre)hitri in nekateri tudi objestni. Sicer je pa to logično, saj jim takšno vedenje dopušća moč motorja ...prikaži več njihovega vozila, oziroma jih celo vzpodbuja. Policija bi takšne avtomobile morala bolj nadzirat, predvsem njihovo hitrost vožnje.

  • bladra 13:17 19.september 2011.

    Upam da bo kdaj pa kdaj tudi prevladal razum, da je staro pravilo "Na cesti nisi sam" veljalo za vse udeležence. Ali smo pošteni pri oceni in mnenju takih karambolov? Kolikšna je bila hitrost vozila v katerega se je zaletel ...prikaži večl ta BMW? Kako je prehiteval, kaj je naredil pred tem, itd.Zakj v poročilu nesreče ni niti omenjena razmera pred nesrečo? Ali smo pravični, ali smo vzgojni???????

  • Tupamaros 13:17 19.september 2011.

    Nestrpnost, nesramnost, prevzetnost in s tem povezano "dihanje za ovratnik" onemu pred sabo je najnevarnejši in najpogostejši problem slovenskih cest.. Dodal bi še nesramno vožnjo po prehitevalnem pasu s hitrostjo pod 90-100/uro in če nesramno vztrajaš in se ne umakneš ...prikaži večš nazaj na vozni pas,hitro dobiš dihajočega ali dihajočo za ovratnik..

  • smito23 13:24 19.september 2011.

    če hočeš širnemu svetu pokazat, da si idi.ot, si kupi BMW ali AUDI. uspeh, zagotovljen.

  • Anja Banja 19:56 19.september 2011.

    Aha prepoved vožnje motornega vozila...upam, da za vedno traja ta prepoved pač dok bo živ!:)Ma kaj ima veze kakšen avto se vozi...za zdej avtomobili nimajo avtomatskega pilota...Za zdej ga moremo še mi voziti ali ne!? Samo na žalost vsak ...prikaži več k. dan danes dobi v roke izpit in avto... ali pa mu ga odvzamejo pa čez par mesecev vrnejo...v k.. Ta ki je to izjavil je res pameten ali pa prova kam drugam zvaliti krivo namesto na voznika...bu.. Bogi..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.