Slovenija
52 ogledov

Proslava ob 25-letnici Slovenije: "Prišel je čas, ko je potrebno za krmilo prijeti krepkeje"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 22:46 24.junij 2016.

    Jaz sem že izključil vse muslije, in upanje te države je da ti musliji gredo tja od koder so prišli.

  • jakec1575 22:46 24.junij 2016.

    Saj je imel lep govor, predsednik. Ampak da na dan državnosti govoris o federaciji EU, je pa lovska. Ornk lovska. Piar za novo sluzbo?

  • valerijakregar 23:25 24.junij 2016.

    ali povedano v prevodu :še hitreje je potrebno krasti.dokler je še kaj.

  • Milan Novak 11:29 25.junij 2016.

    Praznovanje 25 letnice male Švice, kjer pošten narod dobro švica .Izbranci etičnega Mira pa veselo ropajo državo !!!

  • dragec 13:35 25.junij 2016.

    Kako bi bili lepo, da bi proslava desnice potekala ob nevihti, toči in močnih nalivih, da jih odžene v kanalizacijo

  • sprehajalec 11:13 26.junij 2016.

    Končno potrditev iz tvojih ust, da Murgl'c, pa Kocjančič, pa Rigelnik, pa Popit, pa Brko, Türk itd. nikoli niso hoteli samostjne Slovenije. Dobili so jo po sili razmer, ker jih je Slobo odcepil od Juge.

  • Avatar Leon
    Leon 13:22 26.junij 2016.

    "Prišel je čas, ko je potrebno za krmilo prijeti krepkeje".............in pritisnil na plin službenega AUDI S8 4.0 TFSI quattro za ceno okoli 150.000€ .

  • dragec 14:17 26.junij 2016.

    To ti je rekel JJ, ali si prebral na NOVIXXXX

  • valerijakregar 23:32 24.junij 2016.

    v prvi vrsti pa" cvetober " proti samostojnosti.TEPIHOVALCI ZLOVENIJE.ex prezident je močno ponosen na svojo kamarilo f21.KRAJA SLOVENIJE JE USPELA !!!!!!!!!!!!!

  • izRODEk 23:13 24.junij 2016.

    Ni mi jasno, kaj vi ljudje praznujete. Jaz tega pahor-showa na tv nisem gledal, sem šel raje na teraso na per.Torej, kaj praznujete? Svobodo? Osamosvojitev? Samostonost? Državo? Rojstni dan? To slednje je edino, kar ima vsaj par procentov skupnega ...prikaži več z realnostjo kajti, tudi, če je otrok deformiran, ima še vedno rojstni dan. In tudi to drži, da ga imamo vseeno ali še bolj radi.Razlika je, ker otrok ni kriv. Država pa ima svoje krivce. Petrle, Janša, Bavčar, Kacin, Rupel,... to so ljudje, ki so to državo "naredili" po naročilu iz tujine. Pobili so nekaj ljudi oz. so za njihovo smrt objektivno odgovorni, da so dali tujcu dostop do strateškega cilja.In vi to proslavljate?Bedno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.