Slovenija
107 ogledov

Protest proti novemu visokošoskemu zakonu

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • spenjac 16:35 16.april 2014.

    Podpiram!

  • BorutK 16:52 16.april 2014.

    Kakih tri tisoč udeležencev, če mi ljudje s protesta sporočajo, da jih je kvečjemu 1000 največ. Spet nabijate v tri krasne...

  • BorutK 16:53 16.april 2014.

    Sej jest bi tud rad da bi mela moja baba D košarico, pa ma sam B...

  • YaKo 17:22 16.april 2014.

    čvrsta B je TOP.

  • širhakl 21:22 16.april 2014.

    Tistim,kateri so vpisani samo zaradi statusa - 2x šolnino pa,da vid'mo.

  • dragec 09:46 17.april 2014.

    MOTIJO ME DOLOČENE SMERI IZOBRAŽEVANJA, KI SO VEZANE SAMO NA POBIRANJE DENARJA (ZNANJE NI POMEMBNO)

  • boogin1 08:32 17.april 2014.

    Pri študiju bi se šli socializem, po končanem študiju pa kapitalizem.Odločite se že vsi ali želite kapitalizem ali socializem, trenutno pa je mešanica obojega, kar seveda ne gre.Primer: nekdo gre na študij medicine, šolanje traja približno 12 let: ...prikaži več 4 leta srednje šole, 6 let medicinske fakultete + 2 leti pripravništva. Seveda gre vseh 12 let šolanja na račun davkoplačevalcev. Po končanem 12 letnem študiju slišim pripombe, kako država za njega ni naredila nič, da bo odšel v tujino,... Vsi davkoplačevalci plačujemo njegovo šolanje, nato pa gre zdravnik v privatno prakso in nam hoče prodajati zdravstvene storitve, za katere niti v sanjah nimamo denarja, ali pa odide v tujino. OK zaradi mene naj gre v tujino ali zasebno prakso, še prej pa naj vrne vse stroške študija + obresti. Sigurno davkoplačevalci ne bomo vlagali denarja v nekoga, katere storitve nam po njegovem študiju ne bodo dosegljive. Če domači sistem šolanja ni dober, ni problema, izven meja SLO vaš čaka kapitalizem, k

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.