Slovenija
94 ogledov

“Protesti so temeljno nezaupanje v vse politike”

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Grison Rajko 06:12 02.december 2012.

    9 občin, oprosti mislim da je tudi to preveč, BKK ena občina, NY en župan ena občina ...

  • zokius 01:42 02.december 2012.

    iiii, me pa res zanima kaj sem takega napisal. Prosim za obrazložitev. Moj mejl imate.

  • Grison Rajko 06:45 02.december 2012.

    če smo združeni še naprej, bomo to zmogli ...

  • mirko 00:16 02.december 2012.

    Žurnalček tvoji komentarji postajajo vedno bolj smiselni. Si le spoznal, da krivci sedanjega stanja v državi niso zgolj levi ali desni, SDS-ovci ali DS-jevci. Krivci so vsi. Tako v zakonodajni, kot v izvršni in tudi sodni veji oblasti. Ti pokvarjenci ...prikaži več so se kopičili dvajset let in se prerivali pri koritu kdo bo delil in sebi kajpak dal največ.

  • Žurnalček 23:44 01.december 2012.

    Pa ja da si jo .ker pojma nimajo kaj narod hoče , ne od njih ampak Parlamenta, da pred svojo samoodstopom vseh poslancev, razrešijo vlado, ukinejo Državni svet , zmanjšajo SLO na 9 občin, popravijo KZ in ZKP tako , ...prikaži več sa bo bila možna takojšnja nacionalizacija in zaplemba retroaktivno , takojšnja aretacija najmanj 2000 državnih lopovov retroaktivno in instrument sojenja pred veloko poroto -USA varianta, razspis takojšnjih , že naslednji mesec novih volitev in prepoved delovanja vsem , ki so bili poslanci do 2011.leta, ter nato SAMOODSTOP celotnega Parlamenta . To zahtevajo demonstranti , ne pa njihovega gobezdičenja in dajanja podpore demonstrantom ! KONEC JE . FINE , FINITO , THE ENDE z Prvo republiko !

  • privat 09:26 04.december 2012.

    ne si miselt da se to da ustaviti...želja je gonilo življenju . Rekel bi hvala amerikancom če nam pomagajo v tem...ker res tako se več ne da živeti!!!!

  • privat 06:15 02.december 2012.

    cilj je iz te hudičeve stavbe narediti državljanski parlament...nekdo pravi vstrajati z protesti do novega leta?? Zakaj?? Narod je povedal da nezaupa tem gnidam in da hoče druge ljudi v parlamentu ..od čistilke in vzdrževalcev naprej ...Zbrati je potrebno toliko ...prikaži več moči da se jih odnese ven in se jim prepove bilo katero politično ali gospodarsko zaposlitev! Samo to pomeni sprememba na bolje,vse drugo je zopet kraja in nategpovanje državljanov in nedržavljanov...

  • Žurnalček 10:48 02.december 2012.

    Nočem se zamert nobenemu iz pokrajin , da naute rekel , da sem centralist ! Mirkec moj , jaz nisem nikdar bil noben član, razen Planinske zveze , vem pa, kaj se mora v državi zgoditi , da bo ...prikaži večo na ulicah mir. Sem samo svobodno misleč, nič drugega, kot to !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.