Slovenija
14 ogledov

"Protestniki sedijo, kriminalci doma spijo"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 18:18 21.december 2012.

    "Najavili gverilo" Aha, no no no, točno to kar sem rekel že pred kakim tednom dvem. Če ne uspejo s protesti bodo šli v terorizem.Komunajzarji, dojemite da odhajate na smetišče zgodovine. Pustite na miru Slovenijo!

  • Presvetli 18:32 21.december 2012.

    Pa daj spokaj se IDIOT!

  • Stolp 18:40 21.december 2012.

    Pa ne bom! ;)

  • Stolp 18:41 21.december 2012.

    "Zaradi vstaje zaprta tudi Tivolska ulica. Ljudje v avtomobilih hupajo, ljudje ob cesti ploskajo in vzklikajo v podporo protestnikom. V središču Ljubljane prometni kaos."Samo kaos znajo delat. In ti bi prišli na oblast!

  • Presvetli 18:53 21.december 2012.

    Pa saj ti tudi nemoreš nikamor,ker je bolje,da si zaprt v sobi,pa svojega ljubljenega vodjo si zraven vzemi pa še ljublanskega orangutana,da bo boljša čaga v troje

  • feferon 20:48 21.december 2012.

    TI, STOLP, me zanima nisi pjluval komunajzarjev ,ko je tvoja mat dobila otroške, ti 2 štipendiji ,službo v ziher eni firmi,aj pa šole ti ni bilo treba plačevat ane? Potem pa vrni komunajzarjem denar, ki so ga vložili vate...

  • privat 08:31 22.december 2012.

    mi smo gotofi al tud lopovi politični bojo gotofi...najave pravijo gverilske akcije se pripravljajo! Kake??

  • Stolp 21:24 21.december 2012.

    Morda sem se narobe izrazil: ne, komunajzarji ampak tranzicijska turbo-kapitalistična banda, ki je izhajala iz bivše partije, ki se je organizirala v murgekjskem klanu in ki je oropala Slovernijo in se še sedaj ne more sprijazniti, da odhaja na smetišče ...prikaži več zgodovine. S komunisti pa seveda veze nimajo,...Vse te ugodnosti, ki smo jih dobili pod komunizmom pa sedaj vračamo v obliki pol manjših plač od zahodnih.

  • mirko 01:05 22.december 2012.

    Danes je Evropska investicijska banka (EIB) dala sloveniji kredit za sofinanciranje pri črpanju sredstev iz evropskih skladov za obnovo in razvoj. Zanimivo, prav danes. Ali kdo verjame, da je to zgolj slučajnost ? Neoliberalni kapitalisti in njihovi birokrati poskušajo taktiko ...prikaži več pomirjanja naroda z trosenjem drobtinic z denarjem, da bi z blaženjem socialne krize pomirili ljudstvo. Ko se bo narod pomiril, bodo nadaljevali svoj načrt. Njihov načrt pa je, zasužnjit čim več ljudi na svetu. Ti ljudje so preko svoje duše povezani z samim hudičem. Pravzaprav izvajajo satanski načrt. Ne bo mu uspelo, ket na koncu vedno zmaga svetloba, pozitivno in dobro.

  • mirko 01:14 22.december 2012.

    Delno se strinjam s tabo. Sam osebno sem bolj nagibam v desno kar se politike tiče. Vendar te moram kljub temu razočarat. Na desnici ni nič boljše kot na levici. Ravno tako so se prepletle politične in gospodarske elite med ...prikaži več sabo, kot se je to zgodilo na levici. Razlika je mogoče samo v tem, da ima pri mreženju leva politična in gospodarska elita več kilometrine.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.