Slovenija
25 ogledov

Prva pošiljka iPhone 5 v Sloveniji "zelo omejena"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • golob.bob 21:38 26.september 2012.

    ce ti ni vsec iPhone, ga pac ne kupis. Nepotrebno blatenje je vecji idiotizem. Kakorkoli kupis tisto kar ti je vsec, ali je to apple, samsung, nokia ali pa mobi reglja

  • Avatar skeptik
    skeptik 20:20 26.september 2012.

    idiotizem prve vrste. Namesto, da bi bojkotirali nakup in vsaj na simbolni ravni podprli delavce v Foxconnu. Najbolj čista oblika gnilega kapitalizma in 10x precenjena kvazitehnološka jajca

  • chamil 21:03 26.september 2012.

    tisti ki bote čakali zjutraj na ta telefon se postavite v vrsto tudi pri psihiatru

  • izRODEk 21:21 26.september 2012.

    iDiots :)

  • golob.bob 21:36 26.september 2012.

    aaaa res.. ko pa folk čaka na razprodaje cel nor, tist je pa ok, vazn da je apple omenjen pa so vsi za bolnico, faušija alright :)

  • golob.bob 21:36 26.september 2012.

    kupi samsung in pejdi na tušmobil :)

  • golob.bob 21:36 26.september 2012.

    preprosto ne kupi apple če ti ni vsec, in so vsi srečni

  • McClain 00:59 27.september 2012.

    jaz sem brez problemov kupil 2 v Munchnu prejsnji cetrtek. Ok, malo sem cakal, vendar so Nemci za razliko od Simobilovcev tolk bolj pametni, da so v vrstah vsakih 20m naredili luknje da je bil omogocen normalen prehod, delili so ...prikaži več vodo, v vrstah je bila zabava, srecal si vsemogoce ljudi iz raznih koncev sveta in kar je najbolj vazno, vsi smo dobili kuponcke s tipom telefona ki si ga zelel, kar je bilo jamstvo, da ga bos tisti dan tudi dobil. PO nensko pac. Mi pa po balkansko in bo vse po starem se naprej.

  • Realist 20:36 26.september 2012.

    Za iPhone5 sem prebral da niti ni nek tehnološki napredek od štirice, samo je potrebno nekaj na tržišče butnit, da folk spet znori in vse pokupi. mene načeloma petica po specifikacijah ni prepričala. Simobil si bo tako kot si je ...prikaži več s štirico naredil več škode kot koristi. folk bo tumasto čakal zjutraj v vrsti in pod 5 minutah bo telefonov zmanjkalo. je pa to dober marketinški trik. naj raje na simobilu prvo omrežje zrihtajo potem pa prodajajo pametne telefone!

  • Alvoxy 22:00 26.september 2012.

    Zopet en neumen marketinški trik Simobil. Ja iPhone5 pride v petek v slovenijo zaloga pa je omejena. Se pravi da bo po nekaj minutah telefonov zmanjkalo in ljudje ki bodo čakali na dežju se bodo lahko useknili pod nosom. Spet ...prikaži več si bo Simobil naredil več minusov kot plusov, pa saj je bilo ob prihodu štirice isto. Jaz res ne vem zakaj takšno oglaševanje, če ne bodo mogli ponudit tisto kar folk pričakuje da bi lahko. Bedno no!

  • McClain 00:56 27.september 2012.

    zafrustriran si mal, zgleda. In po mojem se apple tako sekira, da so vsi cisto iz sebe, ker bodo namesto 50.000.000 telefonov prodal le 49.999.999. Pa cel sevet je nate racunal da ga bos kupil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.