Slovenija /slovenija/crna-kronika
18 ogledov

Prvi divjal po avtocesti, drugi v mestu

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 10:01 09.januar 2013.

    Kaj , a za izpit niso potrebni nobeni psihotesti ?

  • Bizgec 13:53 09.januar 2013.

    Je pa naloga tistega, ki hoce na levi pas, da ugotovi, ali se bo lahko varno prestavil tja. Ne vem za ostale, ampak meni je bilo v avtosoli vbito v glavo, da ni dovolj, da samo enkrat bezno pogledas v ...prikaži več ogledalo, v stilu "aha, nekdo je na prehitevalnem pasu, ampak je se dalec, gremo se prestavit".Pa ne me narobe razumet, to je samo odgovor na zadnji stavek, ki ga je napisal Pepe007 - ni komentar novice.

  • JackD 10:32 09.januar 2013.

    Prvemu bi jaz vzel izpit, potem pa bi ga natrpal še v zapor. Za drugega pa je taka kazen primerna. Če pa nadaljuje s tem, pa naj se tudi sankcije stopnjujejo.

  • graff 12:01 09.januar 2013.

    Bedak.....Žurnalček

  • Pepe007 13:02 09.januar 2013.

    Saj za Celje ne piše, kje so ga izmerili. Lahko so na primer na štiri pasovnici mimo zlatarne, ko se spet vrne omejitev 50 (nek del je 70). Tam so pasovi fizično ločeni, ni nasproti vozečih vozil, ni pločnika na ...prikaži več strani...Mislim, da sta dejanji enakovredni. Štajerska avtocesta je zmeraj polna tovornjakov in ni naloga tistega, ki hoče na levi pas, da ugiba, če oni zadaj slučajno vozi 200 namesto 130.

  • bla_blabla 13:26 09.januar 2013.

    optimist :)Za izpit rabis samo denar. Ce imas dovolj denarja se znanja ne rabis. Ker ce mas dovolj dober avto, pol za tebe ne veljajo pravila in znaki.

  • Žurnalček 10:06 09.januar 2013.

    A po AC je divjal z 190 na uro ? Madona , to je pa velik zločin ! 190 km/h po AC , kaj ne poveste , ja saj je to tolk, kakor rabi ena Cesna za vzlet , porkaduš ...prikaži večš ! Sam sedaj ste me mal zmedel , ker imam jaz najrajši isto številko na cagerju , kot jo ima poznani radio Val ... in se sprašujem , a sem tudi jaz zločinec ?

  • Mahi 11:54 09.januar 2013.

    Ne samo divjal. Še zaletel se je v nekoga, ti pa sprašuješ ali je to zločin. Lahko bi bil!

  • JackD 10:36 09.januar 2013.

    Je zločin, ja. Tudi izpit ti vzamejo zaradi tega. Tvoje vprašanje je približno tako neumno, kot če bi spraševal takole:" tudi jaz vsak dan v trgovinah nakradem za 30€ robe. 30€. Toliko nakradenega Janković vsak dan razdeli ljudem. Ali ...prikaži več sem tudi jaz zločinec?"

  • mzynfo 12:20 09.januar 2013.

    Menim, da je divjanje v naselju 127km/h veliko hujše dejanje, kot pa 190km/h po avtocesti. Na avtocesti težko nekdo skoči na cesto, kot je to v naselju. Ravno tako na AC ni nasproti vozečih vozil. To da nekdo vozi 190km/h ...prikaži več je prekršek, ne pa zločin !!! Velika verjetnost je, da se je dama v katero se je zaletel, odločila prehitevati tovornjak ravno takrat, ko je pripeljal po prehitevalnem pasu. Tudi če bi vozil 130km/h bi se lahko zaletel.Ne vem tudi kako so lahko tako natančno izmerili hitrost. To da je vozil pijan, pa je ABSOLUTNO NEDOPUSTNO !!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.