Gorenjska
3813 ogledov

Prvi potniki vstopili v nov terminal

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lorraine_Johnson 11:43 03.julij 2021.

    Google plačuje dobro plačo od doma od 4500 do 6000 dolarjev na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ..... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • sam1 07:53 01.julij 2021.

    Uničimo,zapravimo,prodamo tujcem in potem se mi z njihovim delom bahamo o prometu in razvoju letališča-po naših nastavljenih kadrih,ki so v preteklosti prejemali plače,ki bi jim jih zavidali v zahodni evropi,bi sedaj na mestu ,kjer se bohoti letališče s pripadajočo infrastrukturo,gledali ...prikaži več le zaraščeno površino,ki bi z ostanki asfalta spominjala bodoče rodove ,kaj so počeli naši privilegiranci,ki razen tistih,ki so odšli v pokoj še naprej uničujejo,kar se uničiti da....

    • Naklonsky 08:00 01.julij 2021.

      Zahvali se rdečim kmerom! Začenši s Franto in njegovi nesposobno rdečo mafijo!

  • izy 07:56 01.julij 2021.

    Vse kar navadni smrtniki rabimo so nizkocenovni prevozniki, vse ostalo je luksuz.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.