Slovenija
15 ogledov

Prvi tovornjaki, prve težave

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 07:46 18.april 2012.

    Policisti bodo branili parazite pred tistimi, ki plačujemo za njihov kaviar in počitnice v Dubaju.

  • francek 09:04 18.april 2012.

    V NEMČIJI V PRIMERU STAVKE SINDIKAT PLAČA DELAVCU, KI STAVKA ZA NEOPRAVLJENO DELO, KAJ PA PRI NAS? ČLANARINA ZA SINDIKAT ZANŠA 1% BRUTO PLAČE TAKO PRI NAS KOT V NEMČIJI

  • Veteran 09:47 18.april 2012.

    No, končno tudi gasilci bodo delali. Čim več takih štrajkov, pa še davkoplačevalci bomo prihranili, ker so si gasilci vzeli brezplačni dopust. Kaj ne vidite kam vas vodi vaš sindikalni trobilo. Zapomnite si, da pes laja zaradi sebe ne zaradi vasi!!!

  • erikkk 10:22 18.april 2012.

    Vizjak vam je prav povedal. Šparanje velja za vse enako in pika.

  • zgrožena 10:29 18.april 2012.

    Delam v vrtcu in se sprašujem na kak način sem parazit????? Da dajem brezpogojno ljubezen "vašim" otrokom. Razmislite malo, nismo vsi za v en koš!!!!!!

  • dd 11:31 18.april 2012.

    Predlagam ukinitev referendumov. Tukaj bi ogromono privarčevali.

  • Srečni Felix 11:32 18.april 2012.

    Greš v JS!

  • Srečni Felix 11:32 18.april 2012.

    Ne jokaj. Pojdi v JS!

  • Srečni Felix 12:08 18.april 2012.

    Ne jokaj, pojdi delat v JS!

  • damci 12:26 18.april 2012.

    Drenca! Ali poznaš izkušnje Kambodje in Pol Pota. Mislim, da razmišljaš kot on. Mednarodna sodišča za vojne zločine še ne bodo brez dela.

  • raviotar 13:36 18.april 2012.

    Ne strinjam se z tem, da bodo končno gasilci delali, ker brez njih bi bila marsikatera zgodba precej bolj žalostna. Kar se pa sindikata tiče, pa dam popolnoma prav.

  • Veteran 13:17 20.april 2012.

    Meni je že doma gorelo, vendar gasilcev ni bilo od nikoder, ker so bili v tistem času na veselici in seveda tudi naliti, toliko o vrednotah in delovanju gasilcev.

  • Veteran 13:20 20.april 2012.

    Niste vsi za en koš, vendar nezadovoljni so ravno tisti, ki so za v koš. O "brezpogojni ljubezni" razlagaj otrokom.

  • damci 10:15 18.april 2012.

    Veteran! Upam, da nimaš hiše, ki bi ti lahko pogorela in na bolezni, ki bi te lahko ubila. Duševe težave se lahko zdravijo tudi doma.

  • Rocky__ 10:50 18.april 2012.

    Jaz delam trizmensko delo, sem en izpit pred koncem študija na visoki šoli za elektrotehniko in imam neto plačo 700 EUR. Tako je to v gospodarstvu. Danes sem moral vzeti dopust da pazim doma otroke, ker ste se vi spravili ...prikaži več štrajkat kljub temu da redno plačujem položnice za vrtec. Vaša plača za enoizmensko delo je bistveno večja kot moja. Tako žal je, da moramo vsi zobe stisnit. Mi, ki pklačujemo davke in vi ki davke porabite. Nekako je zadeve treba uravnovesit. Če bi gospodarstvo štrajkalo odkod pa potem denar za vaše plače? Če gospodarstvo zaide v še večje probleme potem bodo tudi odpuščanja na obeh straneh še večja in plače še nižje. Res ja da imajo te šole za predšolsko vzgojo in javno upravo bolj malo matematike, sam vseen je treba znat šeštet 2+2. Pa veselo štrajkanje medtem ko jaz doma pazim na otroke kljub temu, da zadnje vere dam za vrtec!

  • Srečni Felix 11:36 18.april 2012.

    Ukinitev DZ bi prinesla večji prihranek!

  • raviotar 13:43 18.april 2012.

    Se absolutno strinjam, da ni mogoče dajati vseh v isti koš. In se absolutno strinjam, da morajo biti ljudje za svoje delo tudi pošteno plačani - ali v javni upravi ali v gospodarstvu. Zato tudi menim, da so ti ukrepi, ...prikaži več ki jih vlada uveljavlja zgrešeni. Namreč, glavno vodilo upravičenosti obstoja nekoga v neki službi je samo in edino UČINKOVITOST. Torej, kar se mene tiče, bi bilo potrebno odstraniti neučinkovite, učinkovitim pa zaradi mene tudi dvigniti plačo za kak cekin. In na žalost, neučinkovitih je precej več, kot pa učinkovitih - začenši pri ministrstvih in DZ, DURSU, DARSU, SŽ (vse svetovalce od svetovalcev postaviti na cesto) - da ne bo pomote, govorim o kao višjem kadru, ki ni dokazal še upravičenosti stroška z njim. Zakar smo pa pravzaprav vsi po malem krivi, ko se to dogaja v našem delovnem okolju, ker pač takšno stanje dovoljujemo! Saj vem, da špecanje ni lepa lastnost, ampak ko pa opravljaš 3 šihte hkrati, un ki bi v bistvu moral delati enega od teh 3-eh šihtov, se pa cele d

  • wolfyy 10:57 18.april 2012.

    lahko si vesela da imaš zagotovljeno delo in reden dohodek, v gospodarstvu tega danes praktično ni. ogromno ljudi pravi, da je majhna plača in bo zamenjalo delo...pa to govorijo po 3-4 leta vsak dan in so še vedno na istem ...prikaži več delovnem mestu, ker enostavno nimaš kam it!

  • drenca 11:59 18.april 2012.

    javna uprava res ste revčki...če vam kaj ni všeč pojdite delati za tekoč trak,rudnik, komunalo...k zidarjem,pečarjem,vodovodarjem..pri -15do+30 stopinjah vi pa klime radiatorje in podobno...pa da vas vidim...boščki

  • Srečni Felix 11:34 18.april 2012.

    No samo za ene,da se razumemo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.