Slovenija
75 ogledov

Putin zaprl velik del, ne pa tudi ohromil Slovenije

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 13:31 30.julij 2016.

    Sicer me boli K, ampak cel teden ste tud zurnalovci "OBVEŠČALI" da ni razloga za skrb, ker da bo AC zaprta le v eno smer, ter da se bodo zapore premikale sproti ipd. na koncu pa kompletna zapora cele gorenjske ...prikaži več AC in dobr del LJ ko bo napočil čas :)Pa sej zastopim, je kriza glede varnosti, ampak jest sem vedu da točno tako bo, ker ne morejo se iz neke pomične zapore LOL, sploh ko je v igri PUTIN ali TUJ državnik, se kdo še spomni kako je bilo ko je blo srečanje na Brdu :) isti k, vse shut down. Ma grem jest počas se psihično prpravt da si ogledam LJ event če bodo spustli na manj kot 100 metrov pa ne verjamem, fotkiča v roke pa če bodo kake dobre slike ratale, žurnalovci dajte kakih 400 eur na stran, pač treba it na morje, bi ble zastonj, ampak kriza je, tko pa ena po 20 €

  • izRODEk 07:23 30.julij 2016.

    Paničarji.... :)

  • AnzeSmolej 07:59 30.julij 2016.

    v bistvu res, zmagali bodo tisti ki se bodo domov odpravili pozno popoldne, tako da v Slovenijo vstopijo po 19h uri.

  • dezurni 13:41 30.julij 2016.

    No, no ... Morda velja še enkrat prebrati naše poročanje. http://www.zurnal24.si/zapora-avtoceste-kolone-na-vrocini-prekinjene-telefonske-povezave-clanek-275115

  • primoz.g 14:00 30.julij 2016.

    no me veseli da ste online, a za slike velja, če bo kaka dobra, da za kako pico zaslužm :)

  • primoz.g 14:04 30.julij 2016.

    evo ga prihaja, je nad moravčami

  • dezurni 14:22 30.julij 2016.

    No, če bo kaka res posebna morda, sicer imamo pa na tereno svoje novinarje in fotografe. Nekaj težav imajo sicer zaradi motenja signala in interneta, ampak se trudimo. :D

  • Kolesar___777 17:59 30.julij 2016.

    Predlagam vladi in našemu predsedniku , da spoštovanega predsednika Putina povabijo vsaj 10X na leto ! Saj je bil danes pravi užitek prekolesariti 70 km , ko so se čudežno vsi držali CPPja ! No , vsaj tisti kateri so ...prikaži večo bili danes na cesti z raznimi vozili .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.