Slovenija
65 ogledov

Rai: poboj slovenskih talcev prikazali kot partizanski poboj

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • xy 20:28 14.februar 2012.

    saj ni čudno da fašistom rastejo krila, ko pa imamo v lastni državi izdajalce, ki se jim prilizujejo in pljuvajo po lastni zgodovini

  • Stolp 09:04 15.februar 2012.

    So že odšli z oblasti!

  • privat 12:41 09.maj 2012.

    mi pa imamo tudi svojega berluskonija,putina medvedjeva...deset ljudi uničuje demokracijo!

  • KOJAK 21:30 14.februar 2012.

    Tipično "taljansko"... junačine tipa kapitana nasedle Coste Concordie. Posranci od posrancev, pa četudi bi na tistih slikah sretljali Italjane bi jih zaradi PRISILNE ITALIANIZACIJE, ZATIRANJA SLOVENŠČINE, POBIJANJA ZADVEDNIH SLOVENCEV, OKUPACIJE SLOVENSKIH OZEMELJ, PODPIRANJA FAŠISMA IN NACIZMA, ZARADI UMRLIH V GONARSU IN NA RABU, ...

  • Stolp 09:06 15.februar 2012.

    Italijani so še hujše ovce(pobrite, da se izrazim v besednjaku nekoga tu na forumu) kot Slovenci in verjamejo pač vsemu kar se jim servira.To se kaže tudi v tem da že 15 let podpirajo Berlusconija, ki jih je ...prikaži več pripeljal na rob bankrota. Če bi bile sedaj volitve stavim da bi spet zmagal.

  • tralala 13:05 15.februar 2012.

    Ne slepi se, stolp. Za bežigradom ni bil večni derbi ampak tole:”Prisegam pri Vsemogočnem Bogu, da bom zvest, hraber in svojim nadrejenim pokoren, da bom v skupnem boju z nemško oboroženo silo, stoječo pod poveljstvom vodje velike Nemčije, SS ...prikaži več četami in policijo, proti banditom in komunizmu kakor tudi njegovim zaveznikom svoje dolžnosti vestno izpolnjeval za svojo slovensko domovino kot del svobodne Evrope. Za ta boj sem pripravljen žrtvovati tudi svoje življenje. Tako mi Bog pomagaj.”

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.