Slovenija
23 ogledov

“Raje uro manj spim in se uro več rekreiram”

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dd 10:11 20.oktober 2012.

    Pa še to. Kako se je postavil fotografu, slika zgoraj, pred uro -pet do dvanajstih. Mi kar sapo zapre, kako se obnaša otročje in neodgovorno, v krizi, do nekoga (Janše), ki skuša popraviti njegove napake in rešiti slovenijo pred propadom. ...prikaži več Ta Pahor najbrž misli da živi v otroški igralnici.

  • linka 07:45 20.oktober 2012.

    ja ne zadnji stavek je v vsem dober...delati ja in sanjati

  • izRODEk 09:34 20.oktober 2012.

    v zameno za predsedniško podporo. Le malo ljudi iz SD to ve.Borut Pahor? NE hvala!

  • nejansizmu 09:39 20.oktober 2012.

    Končno skupaj vsi. V pizdi. Skupaj s premierjem Janšo in predsednikom RS Pahorjem.Ljudje božji, pamet v glavo. Ne vidite, da sta ta dva človeka grobarja slovenske suverenosti? Prodajata domovino v zameno za naklonjenost Troike.

  • dd 10:06 20.oktober 2012.

    Zakaj neki bi volili Pahorja, če pa se do sedaj na nobeni od funkcij ni izkazal. Le zaradi njega imamo še večje težave in preglavice. Kar dela pa sedaj, v svoji kampaniji, popolno norčevanje iz dela "malega" človeka, in ...prikaži večn se s tem še baha, mu zamerim do smrti.

  • Wu Pe 10:09 22.oktober 2012.

    Komaj čakam, da se speleš! POZER na državnih joškah! ADIJO

  • privat 10:59 28.oktober 2012.

    eni majo še denarja in časa ,DA SE LAHKO REKREIRAJO...mi nimamo časa in nimamo denarja za take kraljeve razvade,saj imamo Vas za to da razsipate naš denar!! No prišel bo čas ,ko bo nekdo odgovarjal ,zato ker mi nimamo takih osnovnih pravic...

  • puelasedulaest 13:39 28.oktober 2012.

    Same kozlarije pišeš, si pa res zmešan!!!

  • zmrda83 11:19 01.november 2012.

    DRAGI DRZAVLJANI, PAHOR JE NASE EDINO UPANJE!!!!!!

  • privat 14:36 09.november 2012.

    dej ne klobasej...Pahor je imel priliko ko je imel moč...predsedstvo nima moči...kaj misli zdaj pokazati??

  • privat 11:10 20.oktober 2012.

    ma nima on več sans..pusti človeka naj upa ...najlepše pa bi bilo da si pahor odpre s.p. likanje spodnega perila in naj vidi v kake zakone je pisal..pa še neko zadovolstvo bo verjetno najdel..

  • Senior 21:16 26.oktober 2012.

    Ta Pahor je popolnoma zmešan in je njegovo mesto v.......saj veste kaj mislim.Do kdaj bo imel Slovence za norce? S svojim dosedanjim delom je pokazal kašen politk je in sedaj bi rad bil predsadnik države! Saj je popolnoma zmešan. Naj ...prikaži več posluša mamo in se umakne iz politike in naj opravlja delo, ki mu je najbolj všeč. Verjetno bi mu najbolj odgovarjalo delovno mesto hlavpca v štali lipicancev!

  • prosti.strelec 10:06 27.oktober 2012.

    Iščeš službo? pojdi na zavod za poslovanje, katerega si tako dobro uredil. Celo svoje življenje se šlepaš in vlečeš na državni račun. Če misliš, da se nam boš prikupil z opravljanjem delavskih del si v zmoti. Treznitev pride po volitvah, ...prikaži več seveda če boš zdržal ubošček.

  • izRODEk 09:33 20.oktober 2012.

    Eno leto nazaj in še malo ti je Janša rušil nujne reforme pokojnine in dela. Danes ti podpiraš Janšo pri sprejemu istih, le kozmetično popravljenih reform. Kateri bebec naj ti sledi pri tej politični hinavščini?Dve leti nazaj si ...prikaži več z Gadafijem izmenjal darila in se nadejal 500mio € vrednega posla v Libiji. Malo za tem si podprl rušenje suverene države in rekel, da mora Gadafija nekaj spametovati.Po Sloveniji se kažeš z malimi ljudmi in delavci, po drugi strani pa si ob zaključku svojega mandata ob pomoči Viranta na hitro sprejel ukrepe, kjer si že tako obubožanim državljanom zmanjšal višine socianih transferjev - pomagal si vzeti najrevnejšemu sloju prebivalstva v Sloveniji!In še poglavitno: Ne ti in ne tvoja stranka v javnosti ne znate, ne zmorete, nočete povedati, ZAKAJ predsednik Türk ni primeren kandidat za mesto predsednika države. Zato, ker si se ti odločil, da boš kandidiral in se mora Türk umakniti tebi?Z Janšo si dosegel dogovor glede TEŠ

  • puelasedulaest 13:37 28.oktober 2012.

    Pa voli tiste, ki so te oguljufali in tvoj denar odnesli na Ciper!! Fino, ha?

  • puelasedulaest 13:38 28.oktober 2012.

    Ta dva sta edina možna, da bi kaj naredila ampak nekaterim bedakom ne moreš nič dopovedati!!!!

  • puelasedulaest 13:36 28.oktober 2012.

    Jaz pa mislim, da če bi bil predsednik vlade Janša in predsednik republike Pahor, bi bila edina, ki bi morda združila Slovence. Druge alternative, ki bi bila enaka ne vidim!!

  • privat 14:34 09.november 2012.

    jaz sem drugega mnenja...pahor po mojem mnenju ne bi smel dobiti državne službe nikoli več!! Zakaj?? Imel je priliko in ni jo izkoristil kot voditelj naroda!!! Za Turka pa ...ta človek nima blage veze kaj pomeni biti predsednik....ko so se ...prikaži več dogajale kraje Slovenije bi moral takoj odstopiti ,da je v mojih oček vreden ...atoma človeštva! vseeno raje Turk kot Pahor ,ker v času Pahorizma ...sem največ izgubil! in mislim da je cela Slovenija največ izgubila!

  • pomladanski 19:01 20.oktober 2012.

    Toliko nedoslednosti za časa vladavine in sedaj skuša biti tki. povezovalni faktor, kajti dobro ve da so zanj volitve že zgubljene. Bolj pošteno bi bilo, da je po volitvah zapustil politiko in bi njegov kompanjon(Janša) ostal edini, ki tega pravila ...prikaži več ne pozna ali se spreneveda, da bi po toliko letih in porazih na volitvah enako moral storiti.

  • puelasedulaest 13:33 28.oktober 2012.

    Zmagati bi moral Pahor, že zaradi svoje poštenosti in glede poštenosti, se Turk z njim res ne more meriti!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.