Magazin /magazin/film-glasba-tv
48965 ogledov

Razburjenje po prvi oddaji Znan obraz ima svoj glas

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • satir 09:22 25.september 2017.

    Žal mi je nastopajočih vendar ne bom več gledal te limonade, za osem nastopov tri ure programa od tega dve uri reklam. Ne sprejemam več, prebilo je vse varnostne ventile potrpljenja. Nategovanje ljudi, nastopi prirejeni zmožnostim pevcev, žirija se sploh ...prikaži več več ne trudi, kar neke floskule, Pešut je vsaj nekaj konkretnega povedal o petju ostali pa ne vedo kaj bi nakladali da bi bilo zanimivo, v glavnem zvodenela se je tudi ta oddaja. Škoda, lahko bi bila še vedno dobra, krajša bolj jedrnata.

    • Avatar Džoser
      Džoser 19:32 25.september 2017.

      Jas sploh ne gledam POP TV!

    • satir 14:33 26.oktober 2017.

      Pravilno, meni samo še malo manjka, pa bom abstiniral.

  • supreme 09:12 25.september 2017.

    Vse je ze vnaprej dogovorjeno.....

    • Avatar mike1968
      mike1968 09:51 25.september 2017.

      Saj to lahko vsak pogrunta v petih minutah, da je ruleta sama sebi namen. Za vsakega tekmovalca izberejo lik, ki ga je sposoben odpeti. To je to.....

    • supreme 10:22 25.september 2017.

      Res je....zato mi ni jasno zakaj bi folk to pogresal

    • supreme 10:22 25.september 2017.

      Ruleto mislim....

  • Avatar mike1968
    mike1968 08:49 25.september 2017.

    Ja zato, ker bi radi z Voyem še kaj zaslužili. Požrešnosti ni meja........

  • Papaja Popi 17:20 25.september 2017.

    Ne gledamo POP TV ! Ne gledamo Kanal A ! Ne gledamo Planet TV ! Skratka ! Ne gledamo sranje !

    • Avatar Džoser
      Džoser 19:41 25.september 2017.

      Jaz tudi ne! Predlagam,da se najbolj ambiciozen operater odloči in naredi ponudbo,kjer si bo vsak naročnik izbral programe ,ki jih želi gledati.Ne pa da te POP TV in A kanal ubijata z reklamami med športnimi prenosi ,pa še s sliko ...prikaži večo v sliki.Že tako imajo komentatorje, ki si tega naziva niti ne zaslužijo. Filme si pa tako ali tako izmenjujejo na razmaku nekaj dni,čez en teden pa še ponovitve in to naj bi bil program?

  • patron 09:35 25.september 2017.

    KATASTROFA s temi reklamami, ...žirija preživeta....., manjka zvez. ruleta, voyo pa kar sami glejte ......!!!!

  • Avatar mike1968
    mike1968 09:49 25.september 2017.

    Ena največjih neumnosti je ta, kar smo že videli pri oddaji Zvezde plešejo, da se glasovanje začne že na začetku oddaje, ko sploh še ni nastopov. Kako naj glasujemo za nekaj kar še nismo videli? To pomeni, da glasuješ za ...prikaži več svojega kandidata katerega nastopa nisi niti še videl. Kaj pa če gre za popolnoma ponesrečen nastop oziroma za nastop ki je slab. To pomeni, da ljudje ne glasujejo za konkretne nastope tistega večera, ampak za tistega, ki jim je na splošno všeč. Za POP TV pa je pomemben denar.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.