Magazin /magazin/lepota-telo
238 ogledov

Razkrila grozljive skrivnosti manekenk

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 13:34 03.april 2013.

    Pravzaprav so manekenke namenjene ženskam, ker one večinoma same kupujejo ta oblačila. Ni treba za vse kriviti moških...

  • varan 13:45 03.april 2013.

    res je, z belim papirjem je zdravil čudodelni zdravitelj na Primskovem, župnik Humar

  • mph 14:41 03.april 2013.

    Khm, ... zakaj pa sploh ženske kupujejo takšna in drugačna oblačila, se ličijo, ...? :-)

  • suzana.kos 09:17 04.april 2013.

    ej, katastrofa, jejo robčke???!!!!!!

  • sweetdogs 12:00 03.april 2013.

    "Med drugim razkriva, kako dekleta tvegajo svoje zdravje z uživanjem papirnatih robčkov"Jejo vlaknine... hehe

  • mph 21:10 26.april 2013.

    Vitke??? "Vitke manekenke so v modni industriji še vedno najbolj zaželjene."?? In to nalepijo pod sliko neokusnega okostnjaka? Bi vse te "modne kreatorje", ki so neke vrste bolj ali manj prikriti sadisti, vse strpal na delovne akcije na njive z ...prikaži več motiko v roki od jutra do večera, da bi v življenju vsaj naredili nekaj koristnega.

  • mph 11:27 03.april 2013.

    Za bruhat. Ni mi jasno, komu je ta moda namenjena, ko si težko zamislim enega normalnega moškega, da bi občutil kakršnokoli poželenje do teh kosti. Mislim pa tudi, čeprav je na nek način njihova izbira, bi verjetno moral obstajat nek ...prikaži več zakon, s katerim bi dosmrtno zaprli vse te modne kreatorje in ostale, ki sodelujejo v tej industriji umiranja na obroke.

  • Bralec 13:19 03.april 2013.

    Dolgo nisem vedel zakaj moj pes stoji pred ekranom in se mu cedijo sline, ko je bila kaka revija na sporedu. Seveda gledal je kosti kako se sprehajajo sem in tja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.