Slovenija
31 ogledov

Razpis MOL napisan za člana PS

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 08:16 25.januar 2013.

    "..ker ima “Italija najrazvitejšo obliko lokalnih varnostnih struktur" Ah da, imena kot so Berlusconi, mafija...

  • Pepe007 11:51 25.januar 2013.

    Dejstvo je, da zmeraj bolj zaupam človeku, ki ga poznam in vem, da je v redu, kot nekomu, ki po papirnatih dokazilih deluje super.Ne trdim, da je ta logika (da je človek v resnici OK) uporabljena v tem primeru.

  • dragec 08:37 25.januar 2013.

    Tao je problem v mali državi - sistem ti meni jaz tebi!!!

  • franke 08:43 25.januar 2013.

    BANDA TAKO DELA REVEŽE IZ NAS. ISTI JE KOT JANŠA.

  • gec 08:49 25.januar 2013.

    ja in?

  • gec 12:39 25.januar 2013.

    kaj pa sestrična urške bačovnik,haloooo????

  • Lavdan 14:43 25.januar 2013.

    Vsa znanja in diplome nimajo nobenega pomena, če nisi naš. Kar se tega tiče so vsi isti, ne glede na stranko.

  • dragec 09:06 25.januar 2013.

    Ni res, to je praksa v SLO. če bi vi komentatorji bili ZJ ali JJ, bi sigurno pomagali pri zaposlovanju. Zamislite vi, primer: "Halo, tukaj Zoki Janković, tajte zaposlite mojega nečaka Darkeca, jaz bom uredil, da vam zagotovimo....". To je ...prikaži več sistem ti meni - jaz tebi. Še enkrat probajte izdelati študij, koliko sorodnikov dela na posameznih ministrstih. Žal, to v SLO ni koruptivno dejanje, to je normalno.

  • mokmelk 12:12 25.januar 2013.

    ne, dragec, to ni normalno, se pa strinjam, da je taka praksa. tako dobiš na podrejenih mestih ljudi, ki ne bodo nikoli ugovarjali, tolmačili zakone tako kot boš ti želel, se sprenevedali pred kamero....vedeli več od zdravnikov, pravnikov......s ponarejenim srednješolskim spričevalom.

  • Kar Neki Furli 16:03 05.februar 2013.

    Sem občutil na lastni koži, ko sem kandidiral na določeno delovno mesto v Ljubljanski mestni občini. Klientelizem in nepotizem nekega samodržca res ne poznata meja. Za bruhat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.