Avto
14 ogledov

Renault poražen v tekmi za tablice

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eosss 13:58 06.januar 2015.

    Ah kakšne pa pišeš, najcenejša Octavia (Active 1.2 TSI) je cca 1500€ dražja od najdražjega Cliota Dynamique Energy TCe 90 Stop & Start. Malo manjša razlika je za variante z diesel motorjem, ampak vseeno ne vem, od kje ti ideja, ...prikaži več da stane novi Clio isto kot Octavia...?

  • mirko 14:43 06.januar 2015.

    Enkrat imel Renault - nikoli več v življenju ne bom imel Renault. Še drugi klump, ki sem ga imel je Seat, Fiat, Citroen. Kar se kvalitete (vzdržljivosti-nekvarnosti) tiče, je VW zakon. Še posebej Golf. Imel sem Golfa pet let, sedaj ...prikaži večdaj pa imam Pasata in še vedno trdim, da je glede nekvarnosti Golf boljši od Pasata, čeprav je to ista firma

  • mijaliza 13:15 06.januar 2015.

    A sploh veste koliko stane ta plastika od Renaulta? Za primer novi clio z malo opremo stane isto kot škoda oktavia, ki je bistveno večji in kvalitetnejši avtomobil

  • Hi5 14:56 06.januar 2015.

    Si na kaki korejski drogi da takšne spuščaš? Nemci so daleč pred vsemi, tako in drugače. Zdej pa nabijajte dalje vaše nebuloze.

  • mph 15:01 06.januar 2015.

    No, jaz sem si enako rekel za Renault (pa sem imel novega Clia sicer), enako za Citroen, .... imam pa prijatelja, ki ni imel pripomb čez Golfa, nikoli pa več ne bi kupil Pasata, niti ga ne bi sorodnik, ki ...prikaži več ga je sicer kupil malo rabljenega. Ni, da ni šlo. Morda pa nesrečna roka.

  • romy 15:50 06.januar 2015.

    treba je priznat-KIA se je že precej naučila od japoncev,pa tudi VW že dolgo obstaja,ampak NIKOLI ne bosta na enem od prvih treh mest na svetovni lestvici najbolj zanesljivih avtomob.znamk..pa take pa to..

  • 4krogci 18:50 06.januar 2015.

    Tudi ljudje prihajajo do spoznanja, da francozi znajo delat parfume ne pa avtomobilov ;)

  • McBobo 21:29 06.januar 2015.

    Izdelava avtomobilov ni za francoze. Oz. Renault še nikoli ni izdeloval avtomobilov ampak samo "renoje".

  • mph 14:59 06.januar 2015.

    Ha, ha, ha, ... pa ja ... včasih so res bili. Ko so bili vsi ostali toliko slabši. Daj si malo raje poglej statistike po svetu s katerimi markami so ljudje najbolj zadovoljni. Imam občutek, da ti živiš še naprej ...prikaži več 40 let nazaj, ko je morda res bilo tako.

  • mph 14:16 06.januar 2015.

    Mah, statistika je ena velika izmišljotina, odvisna od manipuliranj zdaj enih zdaj drugih, vsako leto je pač en bolj uspešen kot drugi pri fake registracijah in ostalem. V ostalem pa lahko rečem samo to, ENKRAT KIA, VEDNO KIA! Pa sem ...prikaži več v desetletjih probal vse možno, stare in nove, ... pred sedanjim Ceedom, ki ga imam 8 let, sem vse ostale zamenjal v 3-5 letih, preveč problemov se je z vsemi nabralo, pa naj si je bil Golf (dveh generacij), Lantra, nov novcat Clio, BX, Xantia, .... Edini avto je Ceed s katerim ves ta čas nisem rabil niti 1 uro več na servis, kot je to predvideno za redne servise. Ok, ja, radio je bil menjan v garanciji. V ostalem pa prižgi in vozi in mi po mestu ne porabi več kot 6.7 dizla niti pod razno, do Lj pa malo čez 5. Vsekakor bo moj naslednji avto spet Ceed, če ne pa morda Rio.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.