Avto
47572 ogledov

Renault: Zgodilo se je, kar so številni pričakovali

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 07:46 17.maj 2022.

    Vlaganja na tvegane trge lahko prinaša velike dobičke in tudi velike izgube. Tako pač je.

    • mph2 11:38 17.maj 2022.

      Neki trgi postanejo lahko tvegani nenadoma zaradi NATO banditov.

    • Pepe007 12:38 17.maj 2022.

      "Najnovejši" vic iz Moskve (oziroma izpred 1 meseca): A: Mi se borimo proti NATO-u. B: In kako nam gre? A: Izgubili smo 8 generalov, 15000 vojakov, 100 letal, eno ladjo. B: Kaj pa NATO? A: Oni še niso prišli ...

    • mph2 14:13 17.maj 2022.

      Se vidi, da svoji zaverovanosti ne spremljaš čisto nič izjav ameriških senatorjev in javnih predstavnikov.

    • Pepe007 15:19 17.maj 2022.

      Predvsem mi je žal, da ne kriv in ne dolžen spremljam take bedake kot si ti. Kjer Rus hodi, trava ne raste. Če napišem kaj kot prvi post na žurnalu, svoje neumnosti napiši pod lasten post, ne kot odgovor na ...prikaži več moj post, ker nima z njim nobene realne veze. Mene pa moti, ker me portal opozarja na "odgovor". Ki to seveda ni ...

    • mph2 07:45 18.maj 2022.

      Odgovorim pač na tvoje kretenizme, je močnejše od mene.

    • Pepe007 07:50 18.maj 2022.

      Nauči se, da pazljivo prebereš, kaj je nekdo napisal, potem resno premisliš in potem odgovoriš, če ima tvoj odgovor vsaj kako zvezo z njegovim zapisom. Verjamem, da so ti naročili, da moraš blatiti NATO in zahodne demokracije, ampak z mojim ...prikaži več prvim stavkom nimajo tvoj prvi odgovor nobene zveze. Bo šlo?

  • rd2dmk2 09:43 17.maj 2022.

    ja no če bi to slovenija naredila bi pa "huda trojka" iz europe s palico prišla v slovenijo delat red. to je samo izigravanje lastnih ukrepov EU. me zanima kako bo z Revozom, če bo kriza še mal trajala ?

    • ico8 13:40 17.maj 2022.

      Cuj, fantek neizobrazeni: Grcija je ravno pred mesecem dni koncala z krizo in vracanjem kreditov. No, kaj mislis, kdo jim je pomagal, da so uredili zadeve brez rdecih tepcev, no, kdo!??? Bila je od „nasih“ kradljivih rdecih posrancev prepovedana TROJKA, ...prikaži več budala trimotorna z srbskorusko mastjo podmazana!!!

    • mph2 14:24 17.maj 2022.

      "But successive Greek governments were forced to implement painful budget cuts and tax hikes that led to a surge in unemployment and poverty." Zaradi črnih posrancev je narod brez služb in dela, v še večji revščini.

    • ico8 18:41 17.maj 2022.

      Oglasi se jeseni, koliko jih bo pri nas! Jeseni, kasneje bo prepozno, hehehe...

    • rd2dmk2 20:55 17.maj 2022.

      ico8 grkom je tudi slovenija "moral" dati posojilo , po ukazu EU. in če ne veš reševali smo nemške banke, ki so še bolj kot naše slovenske dajale na up grkom in američanom. ko bi pa mogle v stečaj je ...prikaži več pa cela EU morala "pomagat". tako da naše banke so dajale našim pa smo sami porihtal. zdej pa ICO8 povej koliko je SLO zaslužila s tem kreditom grčiji.. in kot si mogoče opazil nisme nobenega pridevnika pridal tvojemu imenu. to pa zato, ker ga ni treba , si se obilno predstavil v prejšnih postih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.