Slovenija
53 ogledov

Resolucija o nacionalnem stanovanjskem programu: Država bi oddajala vaša stanovanja

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Margareta 13:43 17.avgust 2015.

    Za 100 evrov lahko kampirate v kakšnem odročnem kraju. Zastonjkarjev je v teh krajih dovolj in preveč.

  • h3o 08:23 30.julij 2015.

    da vam ganabijem!!! moja bajta, moja last! kdor misli da ima pravico razpolagati z MOJIM premoženjem se moti! NI MOJA krivda, da imate LUKNJO v bančnem sistemu! Prste stran odmojega premoženja drugače bodo letele sekire in vijugale vile. Mater vam...nesposobneži!

  • Neprilagojen 10:11 30.julij 2015.

    To si ti misliš, da je tvoje res tvoje... hahahahaha

  • allstarr111 10:29 30.julij 2015.

    Fak vsak dan ideje ena bolj genialna od druge, le dvoje jim je skupno. napajanje iz proračuna in ustvarjanje keša brez enaga dinarja vložka. Enako kot avto mafija pa še oni so boljši, kupijo za 700 prodajajo po 2500 in ...prikaži več na koncu dajo za 1700 kar je še vedno boljš kot tale ideja, oni nebi niti kupili ustvarjali pa bi dobiček zase na tuji grbi.

  • Ronald Reagan 11:33 30.julij 2015.

    Naj mi gnida komunistično-socijalistična samo pride in mi predlaga oddajanje mojega stanovanja v najem...mamumujebem cigansko...

  • bojovi 12:05 30.julij 2015.

    Jaz jim res ne bom dal svoje stanovanje, naj se speljejo od kod so se vzeli.

  • Mirjana Mi 12:36 30.julij 2015.

    Bravo država!

  • Kobrowsky Skrapomspy 12:59 02.avgust 2015.

    Zakaj bódo pa vile VIJUGALE? Na ta načni ne bóš nič zadél.

  • Vinc 08:17 30.julij 2015.

    Dokler ne bo reda pri plačevanju in s tem povezanim tveganjem za lastnike stanovanj, bodo stanovanja ostala prazna, oziroma bodo tudi najemnine visoke, saj je v ceno potrebno vkalkulirati tudi tveganje, ki je pa samo na strani lastnika.

  • allstarr111 10:12 30.julij 2015.

    Spet ideja kako predvsem ustvarit nova delovna mesta za elito in njihove bližnje, ki ne bodo ustvarila ničesar, plačana pa bodo iz državne blagajne. ODLOČNO NEIn ja treba najti mehanizem da bo lahko narod kadarkoli razveljavil vsak zakon ...prikaži več ki je na škodo skupnemu dobru, ne samo peščici, ne vem kako ampak treba pa bo, ker drugač nam bodo teli pobrali vse.

  • westal 06:12 31.julij 2015.

    Komentarji so taki kot članki. Marsikoga pa spravi iz tira članek s tako vsebino. Zasejali ste veter zdaj pa žanjete vihar.LP

  • Andrej Božičko 11:39 30.julij 2015.

    A kar četrtina jih ne plačuje najemnino? Se nič ne vprašaji zakaj? Za 50 kv. metrov s stroški pride 525 evrov. Ja, seveda! Ker je to ful preveč!! Najemnina neprofitna bi morala biti največ 100 evrov za tako stanovanje!! To ...prikaži več naj raje spremenijo. Tako kot to ima cela evropa. Največ 50% delavskega dohodka naj gre za tanovanjske stroške.

  • h3o 09:20 30.julij 2015.

    Vi kravatarji v parlamentu ste NAVADNI ŠKODLJIVCI; gnide, zajedavci, paraziti, virusi, bolezni. Vi uničujete slovenski narod! Ampak vedite, vas je manj kot 100, in ste v manjšini, ter ste lopovi s pravico, da ste lopovi! pravice ste si pa napisali ...prikaži več kar sami! Pa ali je res slovenski narod tako nor, da voli take parlamentarne uši? ali smo slovenci res mazohisti in potrebujemo sadiste?Parkirninar misli, da je ljubljana njegova, Mariborska uš je po celem mariboru hotela postaviti radare, sedaj nekatere parlamentarne uši hočejo vzeti mojo lastnino! Vi ste nacisti, okupatorji slovenskega naroda in izdajalci slovenskega naroda!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.