Slovenija /slovenija/crna-kronika
333 ogledov

Rogla: umrla dva moška in ženska

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 2112 14:27 18.januar 2012.

    se popolnoma strinjam, da so dimnikarske storitve pod koncesijami neupravičene in nepotrebne. Namreč meni je plinsko peč pregledal strokovno serviser za plinsko peč. Imel je debelo uro dela in sodeč kolikor sem videl je imel kar nekaj dela.Čez mesec ...prikaži več dni pa pride, ki je pred tem pri sosedovi stari mami iz gašperja strgal saje, dimnikar-koncesijonar. Pogledal peč, nekaj komentiral, bil vsega skupaj 5-10 minut in računal ter šel. Gospod, Brenčič, če se ne motim, a mi lahko poveste kaj je vaš gospod koncesijonar naredil za mojo varnost in varnost ostalih v družini??

  • širhakl 16:10 18.januar 2012.

    BRAVO.DEJ JIM VETRA OZIROMA DIMA.

  • Kunaver 17:04 18.januar 2012.

    Žrtve so Berny in njen fant ter Dragan: http://slo-kronika.si/novice/tragedija-na-rogli-berny-vedno-bos-ostala-angelcek/?preview=true&preview;_id=13511&preview;_nonce=1964238e89

  • 1111 14:10 18.januar 2012.

    ...te dimnikarje, ki hodijo naokoli je potrebno samo nagnat!!! ...naredijo ne nič, pridejo že nažgani...sedaj, ko imam električno gretje še zmerom hodijo in pišejo prijave...idioti oni in župan, ki takim nesposobnežem da koncesijo...

  • AlexG 15:10 18.januar 2012.

    Glede dimnikarskih storitev. Pred novim letom dobim obvestilo, da januarja pridejo pregledat peč. Prišli so točno ob uri, ko sem šel po otroka v šolo. In seveda pustili obvestilo, da so opravili servis. Odšli so v kurilnico, katera ima ločen ...prikaži več vhod in je bil tistega dne odklenjen, ker sej jih itak čakal. Po 3 minutah so odšli. Po delovnem nalogu so delali eno uro, izmerili kar pač imajo za izmerit, obkljukali cel kup storitev ki naj bi jih opravili in na koncu je peč OK...Žal oz. na mojo srečo pa niso opazili, da je hiša pod videonadzorom in je vse posneto. Zdaj samo čakam položnico, pa da vidimo kaj bodo imeli za povedat.

  • literca 13:43 18.januar 2012.

    še enkrat se je pokazalo kako zgrešeno je da dimnikarji pregledujejo peči in jih celo nastavljajo....večina jih sploh nima pojma kaj delajo, saj je njihova izobrazba zelo slaba(ponavadi komaj končana osnovna šola)..poleg tega pa naj mi nihče ne trdi da ...prikaži več so specializirani za razne firme in sisteme ki se med sabo močno razlikujejo...zato pa prihaja do požarov in celo do tega strašnega primera...enostavno je treba sedaj poiskat krivca, ki bo odgovarjal..kajti to je nedopustno da umirajo ljudje zaradi tega ker se skrivajo ti ljudje za koncesijami...men je prišo zadnjič nekaj nastavlat peč pa mji jo je tako zmrdal da je moral priti uradni serviser ki mi je zaračunal popravilo..no seveda sedaj terjam dimnikarja za znesek..ampak to kar se je zgodilo na Rogli ,je pa strahota...

  • doktor 18:49 29.oktober 2012.

    Lep pozdravMonoksid je zelo nevaren plin.V stanovanju je priporočljivo imeti alarme monoksida KIDDE,ki spadajo med najbolj zanesljive.Če pa alarme že imamo jih je priporočljivo testirati z sprejem DETECTAGAS.Več o monoksidu in detektorjih(alarm)za monoksid si preberite na ...prikaži več spodnji povezavi.http://www.varnost-doma.com/http://www.varnost-doma.eu/

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.